P0

Regionas

Šunys tikrino moksleivių kuprines

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-03


Policija praneša, kad praėjusią savaitę Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės, pasitelkusios Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kinologų grupės pareigūnus su tarnybiniais šunimis, organizavo prevencinę priemonę Klaipėdos rajono mokyklose.

Policijos nuotr.

Teigiama, kad šį kartą priemonė buvo išskirtinė – pamokų metu skirtingose klasėse Kinologų grupės pareigūnai su šunimis tikrino moksleivių kuprines.

Abu šunys yra paruošti skirtingai – tarnybinis šuo, vardu Troja, paruoštas aptikti narkotines ir psichotropines medžiagas, o tarnybinis šuo Ogis – aptikti su tabako gaminiais susijusias medžiagas.

Buvo patikrintos Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos, Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos, Lapių pagrindinės mokyklos vyresnių klasių mokinių kuprinės. Nustatyti 3 pažeidimai dėl nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių, elektroninių cigarečių turėjimo.

Pranešama, kad tokio pobūdžio prevencinės priemonės bus vykdomos ir ateityje.


2018-04-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt