P0

Uostas ir jūra

“Klaipėdos nafta” pasirašė dar vieną ilgalaikę sutartį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-05


AB „Klaipėdos nafta“(KN), naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorė, praneša su Šveicarijoje registruota bendrove K2 SAGL pasirašiusi ilgalaikę sutartį dėl paslaugų, susijusių su naftos produktų perpylimu KN naftos terminale.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pagal bendrovių pasirašytą sutartį K2 SAGL per  KN terminalą kraus naftos produktus take-or-pay (krauk arba mokėk) sąlygomis, t. y. sutarties laikotarpiu K2 SAGL įsipareigoja perkrauti tam tikrą kiekį krovinių.

Mindaugas Jusius, KN generalinis direktorius, pažymi, kad dar vienos sutarties sudarymas įrodo, jog bendrovės pasirinkta investicijų įgyvendinimo kryptis yra teisinga, ir rinkos poreikis tai indikuoja.

„Infrastruktūros pokyčius diktuoja pati rinka, kuri plečiasi, daugėja krovinių ir jų rūšių bei klientų. Dar vienos sutarties pasirašymas rodo, kad KN įgyvendinami investiciniai projektai, leidžiantys ne tik plėsti naftos terminalo veiklos apimtis, bet ir priimti platesnį krovinių spektrą, jau kuria pridėtinę vertę bendrovei. Esant globalios naftos produktų rinkos neapibrėžtumui bei itin aštriai konkurencinei aplinkai, naujo kliento pritraukimas į Klaipėdą yra didelis ir svarbus laimėjimas“, – pranešime cituojamas M. Jusius.

Uosto vidus kompas

Pranešama, kad pernai didžioji dalis bendrovės investicijų buvo nukreipta į Klaipėdos naftos terminalo plėtrą – pastatytos naujos talpyklos – bei SGD paskirstymo stoties statybas. Iš viso per 2017-uosius investuota 32,9 mln. eurų, įgyvendintas pirmasis bendrovės strategijoje numatytas investicijų etapas ir pradėti antrojo etapo darbai.

Pagal II-ąjį investicijų etapą planuojama pastatyti 10 naujų talpyklų, įrengti naują iškrovimo estakada bei nutiesti naują geležinkelio vėžę.

 


2018-04-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt