P0

Sportas

Vicečempionas nedaugžodžiauja

Avatar

Martynas Vainorius
2018-04-05


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ketvirtadienį pagerbė Europos sunkiosios atletikos vicečempionu tapusį Žygimantą Stanulį ir aukščiausią iki šiol – 7 vietą – užėmusią visą komandą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Noriu nuoširdžiai pasveikinti miesto bendruomenės vardu. Ši pergalė – naujas sunkiosiose atletikos puslapio atvertimas. Džiaugiuosi, kad dar kartą Europoje įrodėte, kad Klaipėdos sunkiaatlečių mokykla yra viena rimčiausių. Linkiu garsinti Lietuvą pačiu garbingiausiu, švariausiu būdu. Linkiu atlaikyti ir populiarumo naštą. Tikiu, kad tai – ne paskutinė pergalė”, – sakė Vytautas Grubliauskas, įteikęs Ž. Stanuliui miesto medalį.

Pats vicečempionas nedaugžodžiavo.

“Sieksime kitų pergalių”, – tepasakė jis.

“Jam lengviau kelti svorį nei kalbėti”, – pajuokavo Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos viceprezidentas Vytautas Čepas.

Rinktinės treneris Bronislavas Vyšniauska teigė, jog Ž. Stanulis galėjo kovoti ir dėl aukso, bet buvo padaryta apmaudi klaida – braunantis per susirinkusiuosius nespėta pranešti, kad norima pakoreguoti svorį.

“Nemalonu ir tas lietuviškas desertas, kai esame rekordininkai pagal komentarus. Kas nepadaro, tas kalba apie tai. Komanda nuostabi, septinta vieta komandinė – rekordas. Iki šiol 15-16 būdavo. Jei jie nesustos, mes olimpiadai galime iškovoti ne vieną kelialapį. Nors finansavimas ir mažas, bet džiaugiamės, kad esame Lietuvos sunkiosios atletikos centras. Vyrai yra didvyriai. Norime, kad ir toliau liktų centras Klaipėdoje. Bet kuris gali vietoje manęs dirbti treneriu, yra galinga technika”, – dėstė B. Vyšniauskas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

V. Čepas savo ruožtu pabrėžė, kad Lietuvoje apart krepšinio vargu, ar kokios kitos sporto šakos komanda Europoje yra užėmusi 7 vietą.

“Ateityje tikriausiai bus ir geriau. Tik, kad sąlygos pagal pasiekimus yra labai prastos”, – sakė V. Čepas.

Savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Saulius Paliulis akcentavo, kad prieš olimpiadą sunkiaatlečiai yra gerose pozicijose, o Ž. Stanulis yra aukšto meistriškumo sportininkas, nes jo iškovotas sidabras yra ne neatsitiktinis, o jau trečiasis.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2018-04-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt