P0

Uostas ir jūra

“Smiltynės perkėla”: naktiniai reisai ir 1870

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-06


„Smiltynės perkėla“ praneša, kad, siekdama visapusiškai atitikti klientų interesus, nuo 2017 metų gruodžio 1 d. Naujojoje perkėloje pradėjo vykdyti itin pasiteisinusius naktinius reisus. Taip pat klientų patogumui nuo šių metų balandžio mėnesio pradėjo veikti trumpasis klientų aptarnavimo telefono numeris 1870. Teigiama, jog šie pokyčiai įgyvendinti remiantis bendrovės strateginiais tikslais – dirbti efektyviai ir šiuolaikiškai bei lanksčiai prisitaikyti prie klientų poreikių.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pranešama, jog Naujosios perkėlos naktiniai reisai sulaukė gana didelio keleivių susidomėjimo. Nuo gruodžio 1-osios iki šių metų kovo mėnesio pabaigos perkelta kone keturi tūkstančiai automobilių: 2115 automobilių iš Klaipėdos į Smiltynę ir 1879 automobiliai iš Smiltynės į Klaipėdą.

Iš Smiltynės naktiniais reisais statistiškai daugiausiai keleivių keliasi 01.20 val. reisu,  o į Smiltynę – 05 val. Didžiausias naktinių reisų populiarumas užfiksuotas sausio mėnesį.

Klientų patogumui – 1870

Siekiant operatyviai klientams suteikti reikalingą informaciją, įdiegtas trumpasis telefono numeris 1870. Nuo šiol informacija yra lengvai pasiekiama, tad klientams nebereikia ieškoti atskirų „Smiltynės perkėlos“ skyrių ar darbuotojų kontaktų bei bandyti įsiminti daug skaičių turinčių telefonų numerių.

Uosto vidus kompas

Paskambinę trumpuoju numeriu 1870, klientai gali gauti bendrąją informaciją apie keltų grafikus, bilietų ir nuomos kainas, mokėjimus, leidimų išdavimus, sutartis; taip pat palikti atsiliepimą apie bendrovės darbą ir, esant poreikiui, susisiekti su Lietuvos jūrų muziejumi ir delfinariumu.

Teigiama, kad informacija šiuo telefonu suteikiama ir klientams, bendraujantiems anglų kalba.

„Žingsnis po žingsnio einame į priekį, įgyvendinimo laukia dar ne viena idėja. „Smiltynės perkėlos“ tikslas – būti socialiai atsakinga, į klientą orientuota ir efektyvia bendrove“, – pranešime cituojama Pardavimų ir klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Inga Valutienė.


2018-04-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt