P0

Kultūra

FiloCafé diskutuos apie asmenybę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-10


Uostamiestyje įsikūrusi jaunimo asociacija „Mediėdros“ tęsia savo projektą FiloCafé – filosofinių diskusijų/pokalbių klubą ir balandžio 12 dieną, 17.30 val. „Terminalo – kavos studijoje“ (Kurpių g. 7) kartu su literatūrologe prof. Roma Bončkute plėtos literatūrines asmenybės teorijas bei kalbės apie asmenybės tapsmą didžiojoje pasaulinėje literatūroje

“Asmuo – individuali būtybė. Jis jaučia, mato, galvoja, išgyvena, turi valią ir jausmus. Žmonės vienas nuo kito skiriasi savo elgesiu, išvaizda bei pasiekimais. Asmenybės sąvoka yra plati ir sudėtinga, ji apima fiziologinius ir psichologinius žmogaus ypatumus. Kiekvieną iš mūsų skiria ne tik individualūs, bet ir tarpkultūriniai skirtumai, socialinės patirtys. Asmenybės vystymosi tapsmas yra dinamiškas procesas, jį formuoja įgimtos savybės bei patirtys, kurios sudaro darnią visumą. Dėl šių priežaščių asmenybė yra sudėtinga ir unikali sistema.

Kas yra asmenybė ir kokia ji gali būti? Kaip žmogus tampa asmenybe? Kas ją formuoja? Kiekvienas žmogus yra asmuo, bet ar kiekvienas yra asmenybė?”, – klausia organizatoriai ir kviečia į susitikimą.


2018-04-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt