P0

Regionas

Užbaigė nekilnojamojo turto projektą netoli jūros

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-12


Bendrovė INREAL skelbia užbaigusi Juodkrantėje, Žaliojo kelio 8, esančių sovietinių statinių rekonstrukciją. Po jos statiniai buvo transformuoti į kompleksą, pavadintą „Labas, Jūra!“ Šešiuose 2-3 aukštų pastatuose įrengti iki 280 kv. m gyvenamieji ir poilsio apartamentai. Bendra projekto teritorija – 1,9 ha.

Anot bendrovės pranešimo, investicijos į rekonstrukciją siekia 8,8 mln. eurų. Tai jau aštuntas užbaigtas INREAL grupės projektas Kuršių nerijoje.

Projekto architektas Adomas Šablevičius iš UAB „G.A.L. architektai“ teigia, kad projekto architektūrinę kompoziciją lėmė istorinis paveldas ir natūralus landšaftas. Daugeliui senųjų Kuršių nerijos vilų yra būdingi vertikalūs mediniai konstrukciniai arba puošybiniai elementai.

„Pastatų vertikalės, jų ritmika natūraliame kopų landšafte, jūros bangavime ir tapo projekto architektūriniu „raktu“. Namų fasadai ažūriniai, kelių gylių: paviršinis medinis tinklas, gilesnis – stiklo ir žaliuzių bei trečiasis, įtrauktas vizualinis planas – terasos ir balkonai“, – pranešime cituojamas A. Šablevičius.

Rekonstruotame komplekse iškloti mediniai takai, vedantys jūros link, įrengti šviestuvai, vandens čiaupai smėlio nuplovimui nuo kojų. Sukurtos bendruomenės poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė.

Praėjusią savaitę INREAL pranešė Pervalkos centre, ant Kuršių marių kranto, užbaigusi projektą „Marių verandos“. Tai – keturių 1-2 aukštų namų kompleksas su mansardomis. Juose įrengti 26 įvairaus dydžio būstai.


  2018-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt