P0

Politika

Į teisingumo ministrus – buvusį Klaipėdos apygardos vyriausiąjį prokurorą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-16


Pirmadienį pranešta, kad ministras pirmininkas prezidentei į teisingumo ministro postą pateikė 41 metų buvusio Klaipėdos apygardos vyriausiojo prokuroro, šiuo metu – advokato – Giedriaus Danėliaus kandidatūrą.

Giedrius Danėlius – Klaipėdos apygardos prokuratūroje, prokuratūros nuotr.

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiojo prokuroro Jevgenij Michilovskij nuomone, G. Danėlius yra tinkamas užimti teisingumo ministro kėdę.

“Jis yra teisingas žmogus, stiprus teisininkas, tinkantis šioms pareigoms”, – “Atvirai Klaipėdai” santūriai komentavo J. Michailovskij, buvęs G. Danėliaus pavaduotojas.

Mums su kandidatu susisiekti nepavyko, o  BNS G. Danėlius sakė, kad jo prioritetai einant šias pareigas būtų užtikrinti naujų Europos Sąjungos duomenų apsaugos taisyklių taikymą, taip pat stiprinti vartotojų apsaugą ir gerinti situaciją kalėjimų sistemoje.

Naujo teisingumo ministro prireikė, kai daugiau nei prieš mėnesį dėl prezidentės kritikos iš šių pareigų atsistatydino Milda Vainiutė.

INFORMACIJA

Klaipėdos apygardos prokuratūrai G. Danėlius vadovavo ketverius metus – nuo 2009 m. spalio iki 2013 m. rugsėjo. Prieš tai metus laiko ėjo Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigas, o dar anksčiau dirbo Kauno bei Vilniaus prokuratūrų Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriuose. Pastaruosius ketverius metus dirbo advokatu Vilniuje.  Dirbant uostamiestyje, iširo G. Danėliaus šeima – žmona su mažamete dukra nesutiko iš Vilniaus kraustytis paskui vyrą į Klaipėdą.


  2018-04-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt