P0

Sportas

Klaipėdos “Dragūnas” – pusfinalyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-18


Trečiadienio vakarą vykusių atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių metų Klaipėdos “Dragūnas” įveikė Varėnos “Ūlą” rezultatu 38:23 (22:15).

Pirmosiose rungtynėse praėjusią savaitę klaipėdiečiai dzūkus buvo sutriuškinę 53:18 (26:7).

rkdragunas.lt nuotr.

Dėl kelialapio į finalą “Dragūnas” grumsis su KTU ekipa. Pirmoji pusfinalio dvikova vyks balandžio 28 d. Klaipėdoje.

Trečiadienio rungtynėse dėl patirtų smulkių traumų nežaidė Gabrielius Virbauskas ir vartininkas Benas Vaicekauskas. Tikimasi, kad kitą savaitę jų sveikata bus pagerėjusi ir jie grįš į aikštelę.

„Dragūnui“ 10 įvarčių (1 iš 7 m) pelnė Laurynas Palevičius, 7 – Alain Romeo Eyebe II, 6 – Laurynas Simonavičius, 5 ( 3 iš 7 m) – Karolis Bliuvas, 4 įmetė Lukas Vanagas, po 2 – Šarūnas Ugianskis ir Lukas Juškėnas, po 1 – Benas Butkus ir Arvydas Bučius.

„Ūlos“ gretose 5 įvarčius įmetė Donatas Leknickas, 4 – Mykolas Baliūnas, po 3 – Rimantas Palevičius ir Tomas Valentukevičius, po 2 – Lukas Sužiedėlis, Kevin Žalis, Rolandas Bliznevič ir Žilvinas Vaišnoras (1 iš 7 m).

Klaipėdos komandos vyr. treneris Artūras Juškėnas sakė, kad matė visai kitokią varžovų komandą nei praėjusį savaitgalį.

„Pamatėme, kad Varėnos vyrai tikrai nėra beviltiški, kokie atrodė Klaipėdoje. Jie garbingai kovojo ir parodė, kad sugeba žaisti – mums reikėjo žaisti iš visų jėgų, kad atsiplėštume. Žinoma, mūsų žaidime buvo tikrai gerų momentų, tačiau buvo ir prastesnių“, – komentavo A. Juškėnas.

Kalbėdamas apie būsimus pusfinalio varžovus jis KTU vadino didžiausia šio čempionato staigmena.

“Maniau, kad nugalės alytiškių patirtis, tačiau įtemptos antrosios rungtynės buvo palankios KTU. Daugelis gali vertinti, kad tai silpnesnis varžovas nei Alytaus komanda, bet kodėl tuomet pusfinalyje žaisime ne su Alytumi?“ –  gautą varžovą įvertino A. Juškėnas.

Pasak trenerio, „Dragūnas“ nori žaisti finale – norint tai pasiekti reikės susikaupti ir žaisti visu pajėgumu.

„Susikaupti gali būti sunku, nes ketvirtfinalyje pirmas rungtynes laimėjome per lengvai, antrosios irgi nebuvo pernelyg sunkios. Jeigu ir pusfinalyje bus taip lengva, bus negerai, nes patekus į finalą gali būti netikėtai sunku. Kita vertus, jeigu jau pusfinalyje bus nelengva žaisti, kas tuomet komandos lauktų finale? Negerai, jeigu lengva, negerai, jeigu ir sunku. Tai ko nori Juškėnas? Juškėnas visur bando įžvelgti pavojus ir apie juos galvoti prieš jiems atsitinkant tam, kad jie ir neatsitiktų. Man šiek tiek nerimą kelia tai, kad komandoje šiuo metu nėra stabilumo. Aš šimtu procentų žinau, kad mano komanda gali tikrai gerai sužaisti, bet klausimas, kaip jai seksis žaisti konkrečią dieną. Juškėnas bijo ne varžovų, o savo komandos, kuri gali jį nustebinti. Vis dėlto turime savaitę pasiruošti pusfinaliui, manau, viskas bus gerai. Svarbiausia, kad visi būtų sveiki“, – samprotavo Lietuvos čempionų titulą ginančio „Dragūno“ strategas A. Juškėnas.

Vertindamas kito pusfinalio porą, jis sakė manantis, kad bus įdomi kova.

„Jau prieš keletą metų mačiau ir sakiau, kad „Granitas“ eina rimtai nusiteikęs, turi stabilią ir stiprią sudėtį. Šiuo metu gali būti, kad kauniečiai yra ryškūs favoritai tiek šioje poroje, tiek galbūt ir čempionate. Tačiau nenuvertinu ir „Šviesos“, nes tikrai ši komanda pradėjo demonstruoti gerą žaidimą. Manau, kad jie gali dar daugiau ir geriau, nes turi jauną ir gerą sudėtį, tik kažko kartais jiems pritrūksta“, – nuomonę išsakė A. Juškėnas.


  2018-04-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt