P0

Verslas

Naktiniuose baruose rasta pažeidimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-18


Klaipėdos policijos Prevencijos skyriaus pareigūnai kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojais ir policijos rėmėjais Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone tikrino naktinius barus dėl galimų alkoholio prekybos pažeidimų.

Asociatyvi nuotr.

Pranešama, kad  buvo patikrinti šeši naktiniai barai – vienas Gargžduose, vienas Veiviržėnuose bei keturi Klaipėdos mieste.

Pareigūnai nustatė šešis pažeidimus trijuose iš šešių barų – po vieną Gargžduose ir Veiviržėnuose bei du Klaipėdos mieste: čia asmenims buvo parduoti gėrimai išsinešti uždarytuose buteliuose.

Vadovaujantis įstatymu, nubausti ne tik alkoholį išsinešti pirkę asmenys, bet ir naktinių įstaigų pardavėjai, teigiama, kad nuobaudų sulauks ir pačios įstaigos.

Už tai, kad pardavė alkoholį nesilaikydami alkoholio prekybos kontrolės įstatymų, pardavėjai baudžiami baudomis nuo 150 iki 450 eurų, o nusižengusios įstaigos sulauks ekonominių sankcijų nuo 150 iki 1000 eurų.

Tuo tarpu pirkėjai, pirkę gėrimus išsinešti, gali būti baudžiami nuo 14 iki 90 eurų.

Teigiama, jog tokio pobūdžio priemonės naktinėse alkoholio prekybos vietose, siekiant užtikrinti alkoholio prekybos kontrolės įstatymo laikymąsi, visoje Klaipėdos apskrityje bus vykdomos nuolat.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2018-04-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt