Pavasaris kol kas nedžiugins

Orai

Po plūstelėjusios šilumos šios savaitės pradžioje atvėsę orai pajūry laikysis ir artimiausiomis dienomis bei, tikėtina, ir kitą savaitę taip pat.

Į pamarį bei pajūrį pavasaris visada vėluoja, Palmiros Mart nuotr.

Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Giedrė Andruškienė „Atvirai Klaipėdai” sakė, jog dienomis termometro stulpelis vargiai peršoks 10 laipsnių padalą, o naktimis rodys vos kelis laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio ir naktį, ir dieną iš vakarų – šiaurės vakarų pučiantis vėjas stiprus nebus, naktį laikysis apie 5, o  dieną – apie 9 -11 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį ir paryčiais pajūry tvyros rūkas, vėjas pasisuks iš pietryčių, naktį numatoma 3-5, dieną – 8-10 laipsnių šiluma.

Šeštadienio naktį stiprės vakarinių krypčių vėjas, kuris gūsiuose jau gali siekti iki 15 m/s.  Oro temperatūra bus panaši į praėjusios paros, lietaus nenumatoma.

Panašūs vėsūs orai prognozuojami ir sekmadienį bei ateinančios savaitės pradžioje.

„Pagal išankstines prognozes gana vėsūs, bet be lietaus orai turėtų laikytis iki pat balandžio pabaigos. Atšilimas kol kas numatomas tik gegužės pradžioje”, – sakė sinoptikė, pridūrusi, kad išankstinės prognozės nebūtinai yra tikslios – atšilti esą gali ir kiek anksčiau.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Orai

Lietus liausis, numatomas gražus savaitgalis

Visą trečiadienį pajūry pliaupęs lietus ketvirtadienį dar vietomis pakrapnos, tačiau nuo penktadienio jau turėtų liautis, o savaitgalis žada būti gražus, ...
2019-11-13
Skaityti daugiau

Orai

Sniegą keis šlapdriba, keliai bus slidūs

Pirmadienį Vakarų Lietuvoje iškritęs sniegas dar turėtų išsilaikyti keletą artimiausių dienų ir jo paklotas, tikėtina, turėtų padidėti, tačiau artėjant savaitgaliui ...
2019-01-07
Skaityti daugiau

Orai

Klaipėdoje siaučia audra, nedirba perkėla ir uostas

Antradienį pajūryje sustiprėjęs vėjas dar labiau įsisiautėjo trečiadienio naktį, o dieną lietų gali pakeisti ir šlabdriba. Pasak antradienį kalbintos Jūrinių ...
2018-10-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This