P0

Orai

Pavasaris kol kas nedžiugins

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-18


Po plūstelėjusios šilumos šios savaitės pradžioje atvėsę orai pajūry laikysis ir artimiausiomis dienomis bei, tikėtina, ir kitą savaitę taip pat.

Į pamarį bei pajūrį pavasaris visada vėluoja, Palmiros Mart nuotr.

Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Giedrė Andruškienė “Atvirai Klaipėdai” sakė, jog dienomis termometro stulpelis vargiai peršoks 10 laipsnių padalą, o naktimis rodys vos kelis laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio ir naktį, ir dieną iš vakarų – šiaurės vakarų pučiantis vėjas stiprus nebus, naktį laikysis apie 5, o  dieną – apie 9 -11 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį ir paryčiais pajūry tvyros rūkas, vėjas pasisuks iš pietryčių, naktį numatoma 3-5, dieną – 8-10 laipsnių šiluma.

Šeštadienio naktį stiprės vakarinių krypčių vėjas, kuris gūsiuose jau gali siekti iki 15 m/s.  Oro temperatūra bus panaši į praėjusios paros, lietaus nenumatoma.

Panašūs vėsūs orai prognozuojami ir sekmadienį bei ateinančios savaitės pradžioje.

“Pagal išankstines prognozes gana vėsūs, bet be lietaus orai turėtų laikytis iki pat balandžio pabaigos. Atšilimas kol kas numatomas tik gegužės pradžioje”, – sakė sinoptikė, pridūrusi, kad išankstinės prognozės nebūtinai yra tikslios – atšilti esą gali ir kiek anksčiau.


  2018-04-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt