P0

Svarbu, Transportas

Prasideda išbandymai vairuotojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-20


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad nuo pirmadienio, balandžio 23-osios, dėl pradedamų kelio remonto darbų keičiasi eismas Pamario gatve. Jis bus organizuojamas pagal šias schemas:

Viešojo transporto – 4 ir 24 maršrutų autobusų – grafikai kol kas nesikeis. 24-asis į Karklę ir iš jos važiuos per Girulių gyvenvietėje suplanuotą apylanką.

Pamario gatvės rekonstrukcijos darbai, atsieisiantys 5,729 mln. eurų, bus vykdomi dvejus metus. Juos atliks UAB „Lemminkainen Lietuva“. Atliekant darbus ne tik bus paklota nauja asfalto danga 4 km atkarpoje nuo naujojo Melnragės turbo žiedo iki pat Klaipėdos rajono ribos, posūkių vietoje įrengta trečioji juosta, bet ir atsiras beveik 600 naujų automobilių stovėjimo vietų.

Eismas jau yra ribojamas ir Mokyklos gatvėje – dėl čia tiesiamų naujų lietaus nuotekų tinklų yra uždarytos dvi juostos važiuojant pietų kryptimi ir dėl to nuolat susidaro spūstys.

Ištisinės asfalto dangos sluoksnius artimiausiu metu ribojant eismą numatoma kloti ir Vingio gatvėje.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-04-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt