P0

Švietimas

Uosto direkcija atsivėrė moksleiviams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-20


Uosto direkcija, prisijungdama prie Susisiekimo ministerijos iniciatyvos, rengia atvirų durų dienų ciklą moksleiviams. Tikimasi, kad artimesnė pažintis su specifinėmis specialybėmis gimnazistams, ypač abiturientams, padės apsispręsti pasirenkant profesinę kryptį.

“Klaipėda turi didelę perspektyvą, kuri sietina su jūriniu potencialu. Tad, jeigu dar nesate apsisprendę, kokią kryptį rinksitės, neabejoju, kad save galėsite realizuoti gimtajame mieste”, – moksleiviams sakė Uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius  Artūras Drungilas.

Penktadienį Susisiekimo ministerijoje ir jai pavaldžiose įstaigose bei įmonėse šurmuliavo vyresnių klasių mokiniai. Susisiekimo sektoriaus atvirų durų dieną nuspręsta surengti siekiant jauniems žmonėms padėti apsispręsti dėl ateities profesijos ir padrąsinti rinktis kelių, geležinkelių, aviacijos inžinerijos ir kitas studijas.

“Iniciatyvių, novatoriškų, išmanančių pažangias technologijas profesionalų transporto sektoriuje šiuo metu labai trūksta. Šioje srityje jaunimui – ypač didelės galimybės. Tikimės, kad po šio renginio ne vienas jaunuolis pasirinks studijuoti vieną iš transporto srities specialybių”, – kalbėjo susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Švietimo vidus

“Klaipėdos uoste labai panašu, kaip krepšinio aikštelėje: gali turėti puikią areną, kitą infrastruktūrą, bet be geros komandos gerų rezultatų nebus. Taip pat yra ir uosto veikloje”, – ministerijoje susirinkusiems moksleiviams pristatydamas jūrų uostą ir jo specifiką sakė Uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Jaunimui A. Vaitkus papasakojo apie uosto plėtrą, kuri esą atvers naujas galimybes – numatoma, kad ateityje bus sukurta apie 25 000 naujų darbo vietų.

Tuo metu, kai Susisiekimo ministerijoje su susisiekimo sektoriaus darbuotojų profesine specifika buvo supažindinami sostinės abiturientai, Uosto direkcijoje lankėsi Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai.

“Klaipėda turi didelę perspektyvą, kuri sietina su jūriniu potencialu. Tad, jeigu dar nesate apsisprendę, kokią kryptį rinksitės, neabejoju, kad save galėsite realizuoti gimtajame mieste”, – sakė Uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius  Artūras Drungilas.

Uosto direkcija penktadienį sulaukė ir gausaus būrio moksleivių ir iš Prienų.


  2018-04-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt