P0

Švietimas

Laikiną rektorių skirs nauja Taryba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-23


Pirmadienį vykusio paskutinio kadenciją baigusios Klaipėdos universiteto (KU) Tarybos posėdžio metu buvo nutarta  patenkinti prof. habil. dr. Eimučio Juzeliūno prašymą atsistatydinti iš rektoriaus pareigų nuo gegužės 2 d.

„Aš su Tarybos pirmininku Arnoldu Šileika buvau aptaręs, jog dirbsiu tiek, kiek dirbs Taryba”, – tikina Eimutis Juzeliūnas.

Naujojo rektorius konkursą, o taip pat ir laikinai einantį KU rektoriaus pareigas skelbs naujoji KU Taryba, kuri į pirmąjį posėdį rinksis balandžio 25 dieną.

Anot KU pranešimo, Taryba sprendimą priėmė remiantis Darbo kodeksu, kuriame numatyta, jog darbuotojo prašymas nutraukti darbo sutartį patenkinamas po 20 kalendorinių darbo dienų nuo prašymo įteikimo. E. Juzeliūnas prašymą KU Tarybos pirmininkui įteikė balandžio 12 d.

Švietimo vidus

Pranešime cituojamas E. Juzeliūnas tvirtina, jog sprendimas atsistatydinti iš KU rektoriaus pareigų yra seniai apgalvotas, strategiškas žingsnis.

„Aš su Tarybos pirmininku Arnoldu Šileika buvau aptaręs, jog dirbsiu tiek, kiek dirbs Taryba. Mano požiūriu, naują rektorių turi išsirinkti naujoji Taryba, kad galėtų sklandžiai ir vieningai dirbti“, – teigia E. Juzeliūnas.

Šiuo metu Klaipėdos universitete rektoriaus ir Tarybos kadencijų laikotarpiai nesutampa. E. Juzeliūno kadencija būtų baigusis tik kitais metais.

„Noriu padėkoti rektoriui už nuveiktus darbus, prisiimtą atsakomybę. Klaipėdos universitetas išlieka savarankiškas tik jūsų darbo dėka. Turėjome dinamišką ir kupiną pokyčių kelią. Universitetas yra paruoštas tolimesnei sėkmei, kokybiniam universiteto augimui“, – pranešime cituojamas A. Šileika.


2018-04-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt