Kultūra

Paroda “Lietuvos šimtmečio puslapiai”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-23


Gegužės 2 d. 17.30 val. Klaipėdos regioniniame valstybės archyve (Naujoji uosto g. 16) atidaroma paroda „Lietuvos šimtmečio puslapiai“. Šis visų šalies archyvų bendras projektas yra skirtas šalies valstybingumo šimtmečiui paminėti.

Šalies istorija, kuri saugoma archyvuose – prieinama kiekvienam, tačiau nedaugelis žino, kokius dokumentus saugo archyvarai ir kaip iš tiesų atrodo jų originalai. Todėl Lietuvos archyvų darbuotojai peržiūrėjo 100 metų laikotarpį ir atrinko 100 reikšmingiausių įvykių ir juos reprezentuojančius dokumentus, kurių originalus saugo archyvai.

Ši ekspozicija bus kitokia nei įprasta – joje bus pristatyta spalvų ir šviesų instaliacija – 50 kubų, kurios fone skambės ištraukos iš XX a. pr. lietuviškų radijo laidų.

Pagrindiniai parodos rėmėjai Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba.


2018-04-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt