P0

Regionas

Siekiama išsaugoti Priekulės paštą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-23


Dar kovo pradžioje po gyventojų kreipimosi ir Klaipėdos rajono savivaldybės vadovų apsilankymo Priekulės pašto skyriuje buvo raštu kreiptasi į AB Lietuvos pašto vadovybę dėl vykdomos pašto pertvarkos. Tuomet paaiškėjo, kad pašto skyrių planuojama perkelti į kitą vietą. Praėjusią savaitę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste meras raštu kreipėsi ir į Vyriausybę.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Lietuvos paštas, reaguodamas į klientų pastabas dėl susidarančių eilių bei Priekulės pašto darbo laiko, priėmė sprendimą padidinti klientus aptarnaujančių darbuotojų skaičių ir nuo vasario mėn. pabaigos Priekulės pašte klientus aptarnauja pašto viršininkė ir klientų aptarnavimo specialistė.

Nuo kovo 19 d. pakoreguotas ir pašto darbo laikas. Šiuo metu Priekulės paštas klientus aptarnauja pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 val. iki 15.30 val. (pietų pertrauka nuo 13 val. iki 13.30 val.).

Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė teigia, kad vertina Klaipėdos rajono savivaldybės išsakytus pastebėjimus ir tikisi, kad atlikti veiksmai padės Priekulės pašto klientams sėkmingai naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis.

Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad praėjusią savaitę rajono meras Vaclovas Dačkauskas raštu kreipėsi į Vyriausybę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste. Skelbiame mero kreipimąsi:

„Klaipėdos rajono savivaldybę pasiekė Priekulės miesto  gyventojų skundai dėl AB Lietuvos pašto planų perkelti Priekulės paštą iš esamų patalpų, adresu: Turgaus g. 1, Priekulės m. į Žirgų g. 41, Priekulės II k. Atstumas nuo senojo pašto pastato iki planuojamų nuomoti paštui patalpų – apie 1 km.

Šiuo metu Lietuvos paštas Priekulėje yra įsikūręs pastate, kuris pastatytas pašto tikslams dar 19 šimtmečio pabaigoje, ir Priekulės gyventojai nenori, kad paštas iš gyventojams patogios vietos būtų perkeltas į miesto pakraštį ar kitur, motyvuojant tik lėšų trūkumu esamų patalpų remontui. Šiam gyventojų pageidavimui pritaria ir Klaipėdos rajono politikai. Priekulės seniūnijos gyventojai piktinasi, kad paštas perkeliamas į sunkiai pasiekiamą vietą už miesto – atkarpa nuo Turgaus g.1, Priekulės m., pastato iki Žirgų g. 41, Priekulės II k., kur planuojama perkelti paštą, nėra pritaikyta pėstiesiems, nėra autobuso sustojimo vietos, pėsčiųjų tako šalikelėje, perėjos.

Norime atkreipti Lietuvos Respublikos Vyriausybės dėmesį į tai, kad Lietuvos pašto pertvarka negali būti vykdoma pažeidžiant esminius gyventojų interesus ir teisėtus lūkesčius, todėl siūlome duoti atitinkamus pavedimus Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai (AB Lietuvos paštui), kad būtų rasta lėšų esamų Priekulės pašto patalpų remontui. Tikimės, kad bus atsižvelgta į Priekulės miesto gyventojų pageidavimus palikti paštą esamose patalpose.“

 


2018-04-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt