P0

Sveikata

Kaip gyvūnai gali padėti sergantiems

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-24


Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba praneša kartu su partneriais ketvirtadienį, balandžio 26 d. rengianti tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Terapijos, asistuojant gyvūnui, dabartinė situacija ir teisinio reglamentavimo poreikis”. Renginys vyks Debreceno g. 41.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Konferencijos tikslas – skatinti mokslininkus ir praktikus pristatyti teorinių ir praktinių tyrimų rezultatus, inicijuoti teisinį terapijos, vykdomos asistuojant gyvūnui, reglamentavimo procesą.

Konferencijoje dalyvaus moksliniai ir praktikai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Rusijos.

Apie psichologinį konsultavimą asistuojant žirgui kalbės atstovas iš Talino universiteto Hele Aluste, šiaulietė kineziterapeutė Jurgita Rutkienė analizuos hipoterapijos poveikį žmogaus organizmui, Brigita Kreivinienė, Rūta Vaicekauskaitė ir Žilvinas Kleiva iš Klaipėdos universiteto aptars, kaip delfinų terapija padeda autizmu sergantiems vaikams, o specialistės iš Sankt Peterburgo bei Maskvos universitetų analizuos šunų, asistuojančių terapiniame procese, įtraukimo į praktinį psichologo darbą specifiką ir kt.

Praktinių pranešimų metu bus pristatomos terapijos, asistuojant gyvūnui, geroji praktinio darbo patirtis, iškylantys sunkumai ir galimi jų sprendimo būdai.

Savo darbo patirtimi dalinsis Laura Aširovienė bei Renata Baltrimienė iš Klaipėdos “Medeinės” mokyklos ir “Vėtrungės” gimnazijos, taip pat Liana Brazdeikienė, Natalia Zukhbaya ir Ulijana Petraitienė iš Klaipėdos universiteto ir Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos ir daugelis kitų.

Pranešama, jog pagal pranešimus parengti straipsniai bus publikuojami Klaipėdos universiteto moksliniame žurnale „Tiltai“.

 

 

 

 

 

 

 

 


  2018-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt