P0

Švietimas

LCC dėkoja už paramą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-24


LCC tarptautinis universitetas antradienį išplatino padėką visiems, palaikusiems šią instituciją ir besiėmusiems konkrečių veiksmų po to, kai Studijų kokybės vertinimo centras buvo nusprendęs akredituoti viskas jo programas  su ribojimais. Dėl to universitetas nebebūtų galėjęs priimti naujų studentų.

“Balandžio 19 d. Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija paskelbė atnaujintą informaciją dėl LCC tarptautinio universiteto vykdomų studijų krypčių akreditacijos. Įvertinus atnaujintus duomenis visos LCC programos yra akredituotos ir naujų studentų priėmimui jokių kliūčių nėra. Džiaugiamės rezultatais ir visos LCC bendruomenės vardu labai dėkojame jums už išreikštą palaikymą ir pasitikėjimą. Visuomet buvome tikri dėl savo vykdomų studijų kokybės ir toliau sieksime, kad universiteto siūlomos studijos atitiktų visus aukščiausius kokybės reikalavimus. Šiandien esame tvirtai įsitikinę, kad tokio pobūdžio institucija yra reikalinga Lietuvai”, – rašo LCC savo laiške. 

Švietimo vidus

Jame už didelę paramą dėkojamam politikams, visuomenės veikėjams, verslo atstovams, socialiniams partneriams, esamiems ir būsimiems studentams bei mūsų absolventų bendruomenei.


2018-04-24

Vienas komentaras apie “LCC dėkoja už paramą”

  1. Švietimo ministeriją – į teismą, už neadekvatų ir klaidingą įvertinimą bei už akivaizdų universiteto prestižo gadinimą. Tegu atsako. Gal tai bus paskata daugiau nekartoti tokių grubių klaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt