P0

Fotoreportažai, Mums rašo

Mes galim, mes mokam, mes esame draugiški!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-25


Trečiadienį lijo, bet ne tiems, kurie šoko penktus metus Klaipėdos socialinių pedagogų rengiamoje miesto mokyklų akcijoje “Draugystės ABC”.

Organizatorių nuotr.

Gera buvo matyti mokinius žiburiuojančiomis akimis, plačiomis šypsenomis ir įraudusiais skruostais. Tokios akimirkos padeda pamatyti smagiąją savo darbo dalį. Manau, jog su manimi sutiks visos kolegės socialinės pedagogės, atsivedusios po klasę mokinių balandžio 25 d. į neįprastą pamoką.

Miškas, tiksliau – KAR KAR nuotykių parkas, muzika ir entuziazmas bandant atkartoti zumbos šokių trenerės Lauros Maškovos judesius.

Klaipėda – Europos sporto miestas 2018!  Klaipėda – draugiškų ir linksmų žmonių miestas!

Nuobodžiauti nebuvo kada net stabtelėjus pailsėti – savo pasirodymu akcijoje džiugino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Kinologų grupės pareigūnai bei tarnybiniai šunys: belgų aviganis ir jorkšyro terjeras. Didysis keturkojis keliais šuoliais užliuoksėjo stačiais laiptais ir nuo atrakcionų aikštelės mielai pademonstravo ką jau spėjo išmokti per savo aštuonis gyvenimo mėnesius.

Bendruomenės pareigūnai surengė mini konkursą, kurio metu mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, policijos pareigūnų darbą bei kas ir kaip gali tapti policijos pagalbininkais. Dėmesį traukė ir nuotaikingas bei aktyvus akcijos dalyvių partneris – Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

Aktyvūs, pasidabinę rankas geltonos, žalios ir raudonos spalvų juostelėmis dvidešimt keturių uostamiesčio mokyklų mokiniai skandavo tradicinį akcijos “Draugystės ABC” šūkį: “Mes galim, mes mokam, mes esame draugiški!”

Nuoširdžiai dėkojame visiems akcijos dalyviams ir partneriams.

Klaipėdos socialinių pedagogų vardu Areta Skukauskienė


  2018-04-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt