P0

Orai

Artimiausiomis dienomis atšils

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Antrą savaitę klaipėdiečius varginusiems vėsiems orams ateina galas: “Atviros Klaipėdos” kalbinta Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Giedrė Andruškienė pažadėjo, jog jau šį savaitgalį pajusime tikrą pavasarinę šilumą, o kitos savaitės pradžioje oro temperatūra gali priminti ir vasarą. Tiesa, neišvengsime ir lietiaus.

Penktadienį dar pūs gana stiprus pietvakarių – vakarų vėjas, kuris dieną gūsiuose sieks iki 15 m/s. Naktį numatoma 4-6, dieną- 8-10 laipsnių šiluma, lietaus nenumatoma.

Nuo šeštadienio oras ims keistis, silps vėjas, jis keis krytį, pūs iš pietryčių – rytų. Naktis numatoma be lietaus, dieną galimas nedidelis lietus, tačiau kartu sušils ir oras. Naktį laikysis 4-6, o dieną prognozuojama 12-14 laipsnių šilumos.

Dar labiau sušils sekmadienį. Nors naktį oras nepakils aukščiau 4-6 laipsnių, dieną termometro stulpelis jau pašoks iki 15-17 laipsnių, lietaus nežadama.

Šilčiausia diena turėtų būti pirmadienis, nors savaitės pradžioje gali ir nežymiai palyti. Naktį numatoma 8-10, o dieną – net 22-24 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį irgi galimas lietus, dieną jau jo nebeturėtų būti, naktį temperatūra svyruos tarp 6 -8 laipsnių, o dieną – apie 14-16 laipsnių.

Deja, bet pagal išankstines prognozes nuo kito trečiadienio vėl galimas trumpalaikis atšalimas, dieną temperatūra žada sugrįžti prie “įprastų” 9-11 laipsnių šilumos.


  2018-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt