Artimiausiomis dienomis atšils

Orai
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-04-26

Antrą savaitę klaipėdiečius varginusiems vėsiems orams ateina galas: „Atviros Klaipėdos” kalbinta Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Giedrė Andruškienė pažadėjo, jog jau šį savaitgalį pajusime tikrą pavasarinę šilumą, o kitos savaitės pradžioje oro temperatūra gali priminti ir vasarą. Tiesa, neišvengsime ir lietiaus.

Penktadienį dar pūs gana stiprus pietvakarių – vakarų vėjas, kuris dieną gūsiuose sieks iki 15 m/s. Naktį numatoma 4-6, dieną- 8-10 laipsnių šiluma, lietaus nenumatoma.

Nuo šeštadienio oras ims keistis, silps vėjas, jis keis krytį, pūs iš pietryčių – rytų. Naktis numatoma be lietaus, dieną galimas nedidelis lietus, tačiau kartu sušils ir oras. Naktį laikysis 4-6, o dieną prognozuojama 12-14 laipsnių šilumos.

Dar labiau sušils sekmadienį. Nors naktį oras nepakils aukščiau 4-6 laipsnių, dieną termometro stulpelis jau pašoks iki 15-17 laipsnių, lietaus nežadama.

Šilčiausia diena turėtų būti pirmadienis, nors savaitės pradžioje gali ir nežymiai palyti. Naktį numatoma 8-10, o dieną – net 22-24 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį irgi galimas lietus, dieną jau jo nebeturėtų būti, naktį temperatūra svyruos tarp 6 -8 laipsnių, o dieną – apie 14-16 laipsnių.

Deja, bet pagal išankstines prognozes nuo kito trečiadienio vėl galimas trumpalaikis atšalimas, dieną temperatūra žada sugrįžti prie „įprastų” 9-11 laipsnių šilumos.

Žymos:

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Orai

Lietus liausis, numatomas gražus savaitgalis

Visą trečiadienį pajūry pliaupęs lietus ketvirtadienį dar vietomis pakrapnos, tačiau nuo penktadienio jau turėtų liautis, o savaitgalis žada būti gražus, ...
2019-11-13
Skaityti daugiau

Orai

Sniegą keis šlapdriba, keliai bus slidūs

Pirmadienį Vakarų Lietuvoje iškritęs sniegas dar turėtų išsilaikyti keletą artimiausių dienų ir jo paklotas, tikėtina, turėtų padidėti, tačiau artėjant savaitgaliui ...
2019-01-07
Skaityti daugiau

Orai

Klaipėdoje siaučia audra, nedirba perkėla ir uostas

Antradienį pajūryje sustiprėjęs vėjas dar labiau įsisiautėjo trečiadienio naktį, o dieną lietų gali pakeisti ir šlabdriba. Pasak antradienį kalbintos Jūrinių ...
2018-10-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This