P0

Verslas

Klaipėdietiškas prekinis ženklas “Pepper Me” švęs gimtadienį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Klaipėdiečių kūrėjų Kristinos Cvetkovės ir Marinos Fomčenkovos prekinis ženklas “Pepper Me” 3-ojo gimtadienio proga šį penktadienį, balandžio 27-ąją, mados ir verslo centre “Herkaus galerija” rengia nemokamą naujos kolekcijos renginį, kurio metu bus ir prizų.

“Maloniai kviečiame visus ateiti susipažinti, pasimatuoti, pasivaišinti skaniais “Dione” ledais, pasiklausyti geros muzikos ir pamatyti “Pepper Me” naujos kolekcijos “SS2018 ELECTRO GIRL” pristatymą!” – kviečia kūrėjos.

Nuo 13 iki 17 val. “Herkaus galerijos” I aukšte bus eksponuojama kolekcija, kurią bus galima matuotis ir įsigyti. Jos ir aksesuarų pristatymo renginys vyks nuo 17 iki 19 val. Jo metu “Pepper Me” stilistė Marina pademonstruos, kaip naujos kolekcijos rūbai gali atrodyti skirtingai su skirtingais aksesuarais. Muzika dalinsis buvusi ZIP FM laidų vedėja Silva.

18.30 val. bus surengta loterija, kurios prizai – bet kuri pasirinkta suknelė, nuolaidos.


  2018-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt