P0

Fotoreportažai, Verslas

Pirmajam BNI klubui Klaipėdoje – dveji

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Pirmasis didžiausia verslo rekomendacijų organizacija pasaulyje besivadinančios BNI klubas Klaipėdoje – “BNI Neringa” – ketvirtadienio rytą iškilmingų pusryčių metu paminėjo savo 2-ąjį gimtadienį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

BNI veikia nuo 1985 metų. Organizacijos tikslas – rekomendacijų dėka padėti savo nariams gauti daugiau verslo užsakymų. Prie pasaulinio BNI tinklo Lietuva prisijungė 2014 m. Teigiama, kad šiuo metu BNI visame pasaulyje vienija per 227 000 verslų iš daugiau nei 70 šalių. Lietuvoje ji šiuo metu jungia beveik 700 narių, yra 17 organizacijos skyrių. Tvirtinama, kad vien praėjusiais metais bendrai visoje BNI organizacijoje nariai vienas kitam perdavė daugiau nei 9,5 mln. rekomendacijų, kurios virto 11 mlrd. eurų vertės užsakymais (vedama suteiktų rekomendacijų  ir jų dėka gautų užsakymų apskaita). Lietuvoje sugeneruota 75 mln. eurų užsakymų.

BNI nariais gali tapti tik nepriekaištingos reputacijos asmenys, atstovaujantys patikimiems verslams, kuriuos rekomenduoja esami BNI nariai. Jie moka registracijos ir narystės mokesčius bei įsipareigoja lankyti susirinkimus, mokymus ir „proaktyviai kurti pasitikėjimu grįstus santykius“. Kiekviename skyriuje negali būti toks pačios verslo srities atstovų. Esminė puoselėjama vertybė – „laimi besidalijantis“.

Pirmasis organizacijos skyrius Klaipėdoje – “BNI Neringa” buvo įsteigtas 2016 m. balandžio 21 d.  Jo prezidente tada tapo Diana Blažaitienė, personalo atrankos įmonės “Soprana Personnel International” vadovė. Šiuo metu “BNI Neringa” vadovauja UAB “Langų parkas” direktorius Rolandas Gajauskas.

“BNI Neringa” šiuo metu vienija 35 verslo atstovus. Gimimo dieną prie klubo veiklos prisijungė Aurelija Undžienė iš S. Jokužio spaustuvės.

BNI Vakarų Lietuvos regiono direktorius-konsultantas direktorius Mindaugas Daraškevičius akcentavo, jog BNI ne tik padeda sulaukti naujų užsakymų, bet ir taupo laiką.

“BNI Neringa” jau turi ne tik ir kaulus, bet ir raumenis. Linkiu, kad jie būtų kuo didesni ir taptumėte net tarptautinės reikšmės klubas”, – sakė M. Daraškevičius.

Teigiama, kad per dvejus metus “BNI Neringa” nariai vieni kitiems sugeneravo daugiau nei 3,5 mln. Eur papildomų pajamų. “BNI Neringa” laikomas vienu iš kokybiškiausių skyrių Lietuvoje remiantis BNI matavimais. Jais vertinama susitikimu lankomumas, duotų rekomendacijų, gautų pajamų ir kiti rodikliai.

Klaipėdoje dar veikia 2017 m. įsteigtas klubas “BNI Memel”, vienijantis 43 narius.


  2018-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt