P0

Transportas

Policija gavo 19 naujų automobilių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Vykstant Lietuvos policijos pertvarkai ir stengiantis aprūpinti policijos įstaigas naujausia technika, kuri įgalintų tinkamai reaguoti į įvykius, Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai praturtėjo naujais tarnybiniais automobiliais: jų gauta net 19.

Kunigas Vilius Viktoravičius pašventino visas naująsias transporto priemones, policijos nuotr.

Pranešama, kad daugiausiai šių mašinų – 13 „Volkswagen Transporter“ – skirta visos apskrities teritorinių policijos komisariatų Reagavimo padaliniams. Keturiais „Ford Transit“, jau vadinamais ratuotomis areštinėmis, naudosis Viešosios tvarkos tarnybos Konvojaus būrio pareigūnai, du „Peugeot Expert“ furgonai bus naudojami Kriminalistinių tyrimų tarnybos ekspertų.

Teigiama, kad šis padalinys mažiausiai 10 metų nebuvo gavęs naujų tarnybinių mašinų. Jo vadovas Leonidas Jegorovas minėjo, kad dar laukiama, kol mašinos bus papildytos naujomis darbo priemonėmis, skirtomis įvykių vietų apžiūrai bei pėdsakų fiksavimui ir paėmimui. Patys automobiliai, pasak jo, nedelsiant imti naudoti.

Ketvirtadienio rytą Vyriausiojo policijos komisariato kapelionas kunigas Vilius Viktoravičius pašventino visas naująsias transporto priemones ir sakė laiminąs ne tiek mašinas, kiek pirmiausia visus jomis besinaudosiančiuosius.

Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas pasidžiaugė, kad toks automobilių parko papildymas yra puiki galimybė uostamiesčio ir visos apskrities policijai dirbti geriau.

„Tai reikšminga ne tik mums, bet ir gyventojams. Kelia pasitikėjimą, kai policijos pareigūnai atvyksta į įvykio vietą tinkama ir šiuolaikiška transporto priemone“, – pranešime cituojamas viršininkas, kuris linkėjo savo pavaldiniams naudoti naująsias mašinas apskritą parą. „Reikia, kad jos ne stovėtų, o tarnautų žmonėms“, – sakė jis.

Pranešama, jog ant naujųjų policijos automobilių, kurie visi paženklinti naujuoju būdu, užrašytas ir Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti“.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-04-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt