P0

Kriminalai ir nelaimės

Su kontrabandinėm cigaretėm įkliuvo antrąkart

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Klaipėdoje esančiame garaže trečiadienį pasieniečiai aptiko pusketvirto tūkstančio pakelių kontrabandinių rūkalų ir ten pat sulaikė uostamiesčio gyventoją. Šis vyras su nelegaliomis cigaretėmis pasieniečiams jau buvo įkliuvęs prieš mėnesį ir laukė teismo.

VSAT nuotr.

Patikrinimo metu garaže rasti 3505 pakeliai cigarečių „NZ Gold“, „Minsk Superslims“ ir „Fest“ su baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Pasieniečiai sulaikė ir garaže buvusį 37-erių klaipėdietį. Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo pažeidžiant nustatytą tvarką jam gresia tūkstantinė administracinė bauda. Šią bylą nagrinės teismas. Po apklausos vyras paleistas, o cigaretės saugomos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

Prieš mėnesį šį uostamiesčio gyventoją pasieniečiai su kontrabanda buvo sulaikę autostradoje Kaunas – Klaipėda. Tąsyk netoli Kryžkalnio VSAT pareigūnai patikrinti sustabdė uostamiesčio link važiavusį „VW Golf“.

Kitam asmeniui priklausantį automobilį vairavo 41-erių palangiškis. Su juo kartu vyko tas pats 37-erių Klaipėdos gyventojas. Pasieniečiai automobilio bagažinėje aptiko 3500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ be banderolių. Keleivis prisipažino, kad rūkalai priklauso jam.

Ir tąkart dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką klaipėdiečiui buvo pradėta administracinė teisena. Ši byla artimiausiu metu turi būti nagrinėjama teisme, o kontrabandininkui gresia dar viena administracinė bauda nuo 4 iki 6 tūkst. eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti svetimą 1999 m. laidos „VW Golf“.

 

 


  2018-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt