P0

Verslas

Į verslo olimpą – elegantiškais aukštakulniais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Įsitvirtinti versle galima ir nesistumdant alkūnėmis, elegantiškai – įsitikinusios Klaipėdos regiono verslias moteris vienijančios asociacijos „Idėjų pakrantė“ narės. Tam būtina pagalba ir palaikymas: kad verslo startas ir įsitvirtinimas būtų sklandus, o potencialių klientų skaičiaus kreivė nuosekliai stiebtųsi.

Organizatorių nuotr.

Šiam tikslui ir susibūrė asociacija „Idėjų pakrantė“, verslaujančias arba savarankiškos veiklos ketinančias imtis moteris kviečianti jau į trečiąjį verslo forumą uostamiestyje „Tarptautinis išmanių moterų forumas 2018“.

Nuo pokalbių prie kavos iki tarptautinio renginio išaugusi idėja – svari parama savarankiškos veiklos siekiančioms moterims. Kasmečiu tapęs forumas sutraukia damas iš viso Klaipėdos regiono. Šiemet viliamasi sulaukti apie pusantro šimto dalyvių.

“Šis renginys ypatingai svarbus atokiau nuo Klaipėdos įsikūrusioms moterims. Klaipėdietėms palankesnės sąlygos nuolat būti socialiai aktyvioje aplinkoje, užmegzti verslo kontaktus, ieškoti bendraminčių, tobulinti savo kompetencijas. O štai tolėliau gyvenančiosios tokių galimybių pasigenda. Moterims nelengva grįžti į profesinę veiklą ir po motinystės atostogų – jos pasigenda motyvacijos ir palaikymo iš šalies, o kaip tik motinystės atostogų metu ir užgimsta ne viena geniali verslo idėja. Štai tokiose situacijose ir įvertinama asociacijos „Idėjų pakrantė“ veikla:  bendri moterų projektai, tarpusavio pagalba. Skaičiuojame, kad tokios paskatos sulaukusios verslus sukūrė per dešimt moterų “, – pranešime spaudai cituojama asociacijos „Idėjų pakrantė“ valdybos pirmininkė Deimantė Makarevičiūtė.

Po forumo renginių  ne viena moteris ryžosi įgyvendinti ilgai brandintą idėją ar plėsti savo verslą. O kad jis gali peraugti į tarptautinę veiklą, liudija šiųmečio forumo pranešėjai. Jų gretose specialiai iš Šveicarijos, Olandijos atvyksta tarptautinę patirtį turinčių lektorių, koučerių ir verslo srities profesionalų (-ių) komanda, kuri pasidalins verslumo paslaptimis ir praktiniais patarimais rinkodaroje, pardavimuose, komunikacijoje ir pristatys išmanius sprendimus verslui.

„Išmanumo faktorius artėjančiame renginyje ypatingai ryškus. Be planuojamų aštuonių lektorių pranešimų dalyvių laukia kūrybinės dirbtuvės, verslo kontaktų mugė, interaktyvios ekspozicijos, kuriose bus pristatomos 3D spausdinimo galimybės, papildytos realybės ir kiti modernūs sprendimai, kuriuos dalyvės galbūt pritaikys realizuodamos savo verslo idėjas“, būsimą renginį apibūdino asociacijos valdybos narė Anita Špakauskė.

Trečiasis „Tarptautinis išmanių moterų forumas 2018“ vyks gegužės 4 d. IBIS STYLES KLAIPĖDA AURORA viešbučio konferencijų salėje (Nemuno g. 51).

Organizatorių nuotr.

INFORMACIJA

Asociacija „Idėjų pakrantė”, susikūrė po 2015 m. Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoto mokymų ciklo „Išmani moteris“. „Idėjų pakrantė“ asociacija veikia savanorystės pagrindu ir šiuo metu vienija pusantro tūkstančio verslo moterų bendruomenę Klaipėdos regione. Asociacija  įgyvendina moterų verslumo skatinimo programas, inicijuoja socialinius projektus, aktyviai organizuoja seminarus ir mokymus. Į aktyvią bendruomenės veiklą įsitraukia ne tik uostamiestyje gyvenančios, o ir  atokiau nuo Klaipėdos įsikūrusios moterys. Šios Asociacijos išskirtinumas yra verslumo skatinimas per moterų bendrystę, tarpusavio mentorystę, dalijimąsi rekomendacijomis bei gerąją patirtimi. 2017 m. asociacija gavo finansavimą Klaipėdos miesto suaugusiųjų neformalaus švietimo programos įgyvendinimui.


  2018-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt