P0

Transportas

Maršrutai keisis ir dėl Pilies tilto kilnojimo (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-29


Savivaldybei nusprendus nuo gegužės iki spalio pabaigos du kartus per dieną kelti Pilies tiltą nuo kito mėnesio šiam laikotarpiui koreguojamas 9 autobuso maršrutas ir grafikas.

Darbo dienomis tiltas bus pakeltas nuo 6.20 iki 7  ir 21-21.40 val., o savaitgaliais ir šventinėmis dienomis – 8-8.40 ir 22.30-23.10 val. Tad tuo metu 9 autobusas važiuos per Galinio Pylimo, Tiltų, Naujojo sodo/Danės gatves. Maršrutas aplenks Teatro ir Pilies stoteles, tačiau užsuks į Senamiesčio stotelę.

Nuo gegužės VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” keičia ir 11, 12, 26 bei 100 autobusų maršrutų tvarkaraščius. Taip pat nuo kito mėnesio vasaros sezonui grįžta naktinis N1 maršrutas. Jis kursuos penktadienio ir šeštadienio naktimis. Startas – naktį iš gegužės 4-osios į 5-ąją.

11 maršruto trasa nuo gegužės 2 dienos šiltuoju sezonu pailginta iki Ramybės stotelės Lėbartuose. Dėl to keičiasi ir tvarkaraščiai visomis dienomis. Gegužės 5 ir 6 dienomis, Motinos dienos proga, bus organizuojami papildomi važiavimai į Lėbartų kapines.

26-ajam maršrutui atsižvelgus į Radailių bendruomenės ir Sendvario seniūnijos pageidavimus darbo dienomis nuo gegužės 2 d. pridedamas papildomas reisas 10 val. iš KlaipėdosTaip pat jam sukurta nauja Urbikių stotelė ties posūkiu į „Eketės“ sodų bendriją.

Dėl 26-ojo maršruto pokyčių koreguojamas 12-ojo grafikas darbo dienomis ryte nuo 9 iki 11 val., nes šiuo maršrutu veža taps pat autobusas, kaip ir 26-uoju.

Dėl skrydžių laikų pasikeitimų Palangos oro uoste pirmosiomis gegužės dienomis bus koreguojami ir 100-ojo autobuso važiavimo laikai.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-04-29

Vienas komentaras apie “Maršrutai keisis ir dėl Pilies tilto kilnojimo”

  1. Pavyzdžiui gegužės 6 dieną, sekmadienį, 22.30 val. tiltas pakeltas NEBUVO… Labai nusivylėme. Atsivedėme svečius iš užjūrių pasigrožėti vaizdu, o ten, trijų pirštų kombinacija. Nerimta ir nesolidu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt