Be kategorijos

Paskutinė deklaravimo diena: paremkite atviraklaipeda.lt

Martynas Vainorius
2018-05-02


Antradienis – paskutinė gyventojų pajamų mokesčių (GPM) deklaravimo diena. Tad tik iš skaitytojų paramos gyvuojanti „Atvira Klaipėda“ nori priminti, kad vis dar galite padėti mums skleisti žinias galima neišleisdami nė cento.

Jei prisijungę prie Mokesčių inspekcijos elektroninės deklaravimo sistemos užpildysite deklaracijos formą FR5012 ir į ją įrašysite portalą „Atvira Klaipėda“ valdančios viešosios įstaigos „Klaipėda atvirai“ kodą 304604556, Jūs mums padėsite labai daug!

Kaip ir visada, viešai iki kiekvieno cento atsiskaitysime, kur išleisime rudenį Mokesčių inspekcijos mums pervestą tokią paramą.

Prisidėkite prie visiškai laisvo žodžio sklaidos. Kartu mes galime labai daug!

Deklaracijos pildymo pavyzdys

captcha
Įveskite aukščiau pateiktą tekstą:

2018-05-02

3 komentarai apie “Paskutinė deklaravimo diena: paremkite atviraklaipeda.lt”

  1. Neringa, savo išmaniajame telefone atsisiųskite vmi programėlę, visi duomenys jau bus suvesti, kaip ir pajamų deklaraciją pateikti vienas malonumas- paspaudi patvirtinti ir jokių skaičiukų suvedinėti nereikia.

  2. Patarimas: kitais metais, prašau, parašykite duomenis taip, kad būtų galima iš karto copy-paste padaryti 😉

    • Sveiki, Neringa, kreipimosi tekste yra įmonės kodas 304604556, kuris reikalingas pildant deklaraciją. Daugiau lyg ir nieko copy-paste padaryti į deklaraciją negalima, nes likę duomenys yra individualūs – kiekvieno žmogaus adresas, asmens kodas ir t.t. Bet jei matot, kad kažką galima dar palengvinti tiems, kurie ryžtasi mums padėti užpildydami šią deklaraciją, būtinai patarkit, kad kitąmet padarytume geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Herkaus Manto g. 36 – 6 kab.
Klaipėda, LT-92233
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt