P0

Švietimas

Klaipėdos universitete – Tarptautinė savaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-02


Trečiadienį Klaipėdos universitete (KU) startavo jau penktus metus organizuojama „Tarptautinė savaitė“.

Organizatorių nuotr.

Iki gegužės 5-osios universitete viešės dėstytojai ir administracijos darbuotojai iš 14 skirtingų Europos universitetų: Suomijos, Graikijos, Slovakijos, Vokietijos, Lenkijos, Rumunijos, Norvegijos ir kt. Kol vyks „Tarptautinė savaitė“, KU lankysis užsienio partneriai iš šalių, su kuriomis universitetas turi sudaręs  Erasmus+ programos sutartis, ir besidomintieji bendradarbiavimu su Klaipėdos universitetu.

„Tarptautinės savaitės“ atidarymo renginyje susirinkusiuosius sveikinusi KU studijų prorektorė prof. dr. Leta Dromantienė teigė, kad tarptautinis bendradarbiavimas universiteto absolventams suteikia naujų galimybių, didina konkurencingumą, o pasidalinimas geriausiomis praktikomis iš kitų universitetų  suteikia naujų žinių.

Švietimo vidus

Organizatorių nuotr.

„Tai tik trumpa savaitė, kad galėtumėte įgyvendinti savo tikslus, atrasti Klaipėdą. Tikiu, kad per šį laiką jums pavyks įsitikinti, jog Klaipėda ir Klaipėdos universitetas turi laisvą mintį ir jūros dvasią”, – renginio dalyviams sakė miesto meras Vytautas Grubliauskas.

„Tarptautinės savaitės“ organizatorė KU Studijų skyriaus Tarptautinių studijų vyresnioji specialistė Dalia Želvytė-Mockuvienė pasakojo, kad renginio metu bus pristatytas Klaipėdos universitetas, studijos, Klaipėdos miestas. Dalyviams bus skaitomi pranešimai, vedami mokymai, vyks diskusijos. Užsienio universitetų dėstytojai skaitys paskaitas KU studentams, lankysis universiteto administracijos padaliniuose, kur dalinsis gerąja patirtimi.

„Šis renginys prisideda prie universiteto tarptautiškumo. Tie studentai, kurie nedrįsta išvykti studijuoti pagal Erasmus+ programą, turi galimybę dalyvauti paskaitose, kurias skaito iš užsienio atvykę dėstytojai. Administracijos darbuotojai taip pat turi galimybę susitikti ir pabendrauti su žmonėmis, kurie dirba tokį patį darbą, tik užsienio universitete“, – pasakojo D. Želvytė-Mockuvienė.

 


2018-05-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt