P0

Švietimas

Laikinai Klaipėdos universitetui vadovaus Artūras Razbadauskas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-02


Trečiadienį įvyko Klaipėdos universiteto Tarybos posėdis, kuriame buvo nuspręsta, kas laikinai eis Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas. Taip pat buvo nuspręsta, jog Klaipėdos universiteto Tarybos pirmininkas bus renkamas gegužės 7 dieną, kuomet posėdyje dalyvaus visi devyni KU Tarybos nariai.

Į Klaipėdos universiteto laikinojo rektoriaus pareigas kandidatavo KU studijų prorektorė prof. dr. Letos Dromantienė ir KU Sveikatos mokslų fakulteto dekanas prof. dr. Artūras Razbadauskas. Slaptu balsavimu KU taryba nusprendė, jog laikinai Klaipėdos universitetui vadovaus prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Švietimo vidus

Laikinai einančias Studijų prorektoriaus ir Mokslo ir meno prorektoriaus pareigas liks esamos prorektorės: studijų prorektorė prof. dr. Leta Dromantienė bei mokslo ir meno prorektorė doc. dr. Rita Vaičekauskaitė.

Pasak KU Tarybos nario, Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko, „šis rezultatas yra įkvepiantis jus dirbti darniame tandeme. Rektoriui dirbti su prorektore, kuri stipriai prisidėjo prie Klaipėdos universiteto veiklos optimizavimo priemonių plano 2018-2019-iems metams. Tikime, kad visi būsite stipri ir ryžtinga komanda“.

L. e. p. rektorius A. Razbadauskas teigia, jog artėjantis metas Klaipėdos universitetui bus itin svarbus.

“KU veiklos optimizavimo priemonių planas su pataisomis bus pateiktas Švietimo ir mokslo ministerijai, taip pat dirbsime su inovacijų ekosistemos kūrimu Klaipėdos regione, reikia stiprinti KU vidinę ir išorinę komunikaciją, universiteto įvaizdį”, – sakė laikinasis rektorius.


2018-05-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt