P0

Sportas

“Neptūną” rems “Bega”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-02


Klaipėdos „Neptūnas“ praneša pasirašęs metrų trukmės rėmimo sutartį su Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“.

„Šio sezono viduryje „Neptūnui“ atsidūrus sudėtingoje situacijoje, kompanijos akcininkai  priėmė sprendimą suremti pečius kartu su kitomis miesto įmonėmis bei prisidėti prie reprezentacinės uostamiesčio krepšinio komandos veiklos bei perspektyvų. „Neptūnas“, kaip komanda, pasižymi tvirtu jūriniu charakteriu ir mes tikimės, kad šis bendradarbiavimas sudarys krepšininkams bei treneriams daugiau galimybių jį pademonstruoti krepšinio kovose Lietuvoje bei Europoje. Kuo dažniau laimi „Neptūnas“, tuo emociškai pakilesnė Klaipėda ir jos žmonės“, – pranešime cituojamas „Begos“ generalinis direktorius Laimonas Rimkus.

„Labai tikimės, kad šis bendradarbiavimas išaugs į ilgalaikę draugystę, – teigia klubo vadovas Vilius Sukonas. – Norisi suburti stiprių partnerių ratą, su kuriais galėtume sukurti didelę vertę Klaipėdai.“

 


  2018-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt