P0

Regionas

Palangos paplūdimiui – 235 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-02


Trečiadienio posėdžio metu Vyriausybė nusprendė iš rezervo skirti beveik 235 tūkst. eurų Palangos centrinio paplūdimio (nuo tilto iki Rąžės žiočių) kopagūbriui atkurti.

Oro grupės nuotr.

Ekstremali situacija centrinio Palangos paplūdimio ruože kurorto savivaldybės iniciatyva buvo paskelbta kovo pabaigoje. Tada į centrinę valdžią kreipėsi Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir informavo, kad matavimai parodė, jog vietomis kranto linija yra atsitraukusi net iki 10 m. Kritinė kranto būklė konstatuota 150-200 m ruože į šiaurę nuo tilto, kur lyginant su 2012 m. nuplautas 2 metrų storio smėlio sluoksnis.

Mero rašte buvo tvirtinama, kad mokslininkai siūlo 6-7 metrų aukščio kopagūbrį suformuoti iš Šventosios uoste sukaupto smėlio – apie 9 000 kub. m. Apskaičiuota, kad tam reikėtų apie 200 tūkst. eurų. Vėliau surengto konkurso metu iš trijų dalyvių mažiausią kainą – 234 998 Eur – pasiūlė UAB Palangos komunalinis ūkis.


  2018-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt