P0

Fotoreportažai

Studentai tarė žodį apie švietimo reformą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-03


Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos studentija išėjo į gatves – gedulinga eisena nuo Senojo turgaus iki Atgimimo aikštės išreiškė savo požiūrį į vykdomą švietimo reformą ir jos pasekmės uostamiesčiui.

Atgimimo aikštėje buvo surengta diskusijoje, kurioje dalyvavo miesto meras Vytautas Grubliauskas, Seimo narys Simonas Gentvilas ir Klaipėdos universiteto atstovai. Jos metu buvo išsakyta mintis, kad švietimo reforma buvo būtina, tik, vargu, ar tokia, kokia vyksta dabar.


  2018-05-03

  Vienas komentaras apie “Studentai tarė žodį apie švietimo reformą”

  1. AvatarMindaugas (IP: 84.46.204.43)

   #Šiuolaikiniai #Mitingai arba kaip nugesinti dar neprasidėjusį mitingą.
   Per Lietuvą vilnija renginių vedėjų banga ir nepatikėsit, jau tampa įprasta mitingus “Moderuoti”, vadinasi nukreipti viena ar kita linkme, kalbinti, kas mitinge keisčiausias reiškinys, atsiradusius pašnekovus, kurie patogiai susėda ant kėdučių, kiek aukščiau už susirinkusią “avių” bandelę (vadinu taip tuos, kurie nemąsto, mato, bet neskiria ir nesupranta, kas vyksta) , o įdomiausia, kad tai idealogijąs atstovaujantys žmonės, grupuotė, kuri mokslą padarė brangų. Taip, taip.
   Ir staiga eisena, kuri gužėjo per miestą į aikštę, pavirsta pokalbių šou. Pakalba “elitas”, užliūliuoja bandelę visokiais nereikšmingais plepalais, pasišypso iš to lengvumo, kad vis dar liaudis miega avelių miegu, pasidairo vieni į kitus Ir moderatorius ,vos akimirkai, leidžia prabilti vienam iš bandos, kuris gan kukliai paaimanuoja prieš Drakonus, šiek pasnaudžia, kol ji kalba.
   Valio! Mitingas nugesintas be tęstinumo.
   “Ačiū, kad susirinkot. Viso gero.”

   Man mitingas – tai ugningos kalbos deginančios valdininkų skalpus. Mitingas – tai pilietinės visuomenės pareiškimas, kuris priverčia “valdžią” nuleisti galvas ir kibti prie darbų, kad pateisinti žmonių lūkesčius.
   Gal laikas atsiminti ir kitą kart, kai eisit į mitingą, skirkit kas yra kas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt