P0

Sportas

“Dragūnas” dėl aukso kovos su “Šviesa”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-05


Šeštadienį paaiškėjo, kad Lietuvos rankinio lygos finale Klaipėdos „Dragūnas“ grumsis su Vilniaus VHC „Šviesa“.
rkrdragunas.lt nuotr.
Trečiosiose, lemiamose, pusfinalio rungtynėse vilniečiai tik paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš Kauno „Granitą-Karį“ rezultatu 26:25 (10:8).

Pasak uostamiesčio komandos vyriausiojo trenerio Artūro Juškėno, stebėti pusfinalį tarp Vilniaus ir Kauno komandų buvo itin įdomu – abi ekipos demonstravo didžiulį norą kovoti dėl aukščiausios prabos medalių, o žaidimas buvo nenuspėjamas.

„Žiūrėdamas pusfinalį tarp Vilniaus ir Kauno gėrėjausi labai gera, tiesiog puikia kova, didžiuliu vyrų noru nugalėti. Manau, tokios kovos labai puošia mūsų rankinio čempionatą. Galbūt meistriškumo nebuvo labai daug, tačiau toks kovingas žaidimas yra postūmis į priekį visam Lietuvos rankiniui. Rungtynėse buvo ir tikrai aukšto lygio metimų, bet paskutinis, ko gero, man patiko labiausiai. Abi komandos žaidė atsargų rankinį iki pat pabaigos, kad išvengtų klaidų. Na, matome, kad „Šviesai“ tokia taktika pasiteisino“, – sakė A. Juškėnas.

Jis dar sykį pakartojo, kad finale būtų buvę vienodai sunku su abiem varžovais, tad negalima sakyti, kad kuri nors komanda – Vilniaus ar Kauno – būtų buvusi parankesnė.

„Finale susitiksim su „Šviesa“, vadinasi, vilniečiai buvo stipresni – finale žaisim su stipresniais. Finalas, tikėkimės, bus toks pat gražus ir kovingas, kaip šis pusfinalis. Žinoma, kiekviena komanda norės lengviau laimėti, o kaip bus – pamatysime. Tik tikiuosi, kad tai bet kuriuo atveju bus geras, gražus ir kovingas finalas“, – kalbėjo „Dragūno“ strategas.

Finalo serijoje „Dragūnas“ ir „Šviesa“ grumsis iki trijų pergalių. Pirmasis susitikimas vyks gegužės 9 d., trečiadienį, 19 val. Klaipėdoje (Taikos pr. 61A).


  2018-05-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt