P0

Fotoreportažai

Paplūdo Debreceno fontanas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-05


Penktadienį miesto vadovų pajuokavimas, kad nuolat užsikemšantį Debreceno aikštės fontaną valantys vyrai turi darbo, tad gal nieko bloga tame nėra, šeštadienį pasitvirtino konkrečiu faktu – priešpiet fontano vanduo užliejo didžiąją aikštės dalį.

Palmiros Mart nuotr.

“Atviros Klaipėdos” žurnalistei apie 13.30 val apsilankius prie fontano, jo užsikimšęs vamzdis, panašu, jau buvo išvalytas, tačiau fontano baseinėlyje vėl plaukiojo įvairios šiukšlės.

Miesto fontanus prižiūrintys vyrai penktadienį sakė, jog jie kemšasi būtent dėl to, kad dažniausiai vaikai į jų atvirą vamzdį primeta pagaliukų, kitokių šiukšlių. Ypač fontanus greit užkemša medžių lapai.

Už pasidalintą informaciją dėjome mūsų skaitytojui Rimvydui.


2018-05-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt