P0

Sveikata

Klaipėdoje – seminaras apie geštalto psichoterapiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-07


Vilniaus Geštalt institutas kviečia į Klaipėdoje rugpjūčio 24-25 dienomis vyksiantį įvadinį seminarą apie geštalto terapiją.

Anot instituto pranešimo, jis skirtas visiems, besidomintiems ir ketinantiems studijuoti geštalto psichoterapiją, taip pat svarstantiems, ar ši psichoterapijos kryptis tinka ir patinka. Jame laukiami ir psichologai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai ir kitų specialybių atstovai, kurie domisi psichoterapijos taikymu ir nori plėsti savo profesines žinias. Taip pat kviečiami ir “smalsūs žmonės, norintys sužinoti, kas yra geštalto terapija ir kuo ji gali būti naudinga asmeniniame gyvenime”.

“Ne lietuviškai skambantis pavadinimas “geštalto terapija” vienus suintriguoja, kitiems kelia klausimą, kas tai? Į šį klausimą bandysime atsakyti įvadinio seminaro metu. Viskas bus siekiant aiškumo, užbaigtumo, gražios formos gyvenime, kalboje, asmenybėje. Bandysime suprasti, kodėl svarbu užbaigti neužbaigtus dalykus gyvenime, kas vyksta mumyse, kai dabarties energija nuteka į praeities pelkes arba ja laistomi ateities sodai. Stabdysime laiką čia ir dabar, įsisąmonindami save kaip organizmą, kuris yra nuolatiniame santykyje su savimi ir kitais. Kursime kontaktą, nutrauksime kontaktą, susiliesime santykyje. Bandysime per eksperimentus suprasti ir pajausti, kas esame santykyje su kitu žmogumi. Lengvai pafilosofuosime apie budizmą, egzistencializmą kurdami santykį Aš -Tu, dialoge atskleisdami savo tikrąją esatį. Praktiškai prisiliesime prie geštalto terapijos, aiškinsimės, kodėl verta rinktis ją kaip terapinę formą ir kodėl verta pradėti studijuoti. Sužinosime, kad psichoterapija yra viena iš psichikos higienos priemonių, leidžiančių ilgai ir laimingai gyventi taikoje su savimi ir kitais.  Jums bus išsamiai pristatyta geštalto mokymo programa ir atsakyta į visus iškilusius klausimus”, – rašoma pranešime.

Seminarą ves Daiva Žukauskienė – geštalto terapeutė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė, Latvijos geštalto asociacijos narė, psichikos sveikatos specialistė, pedagogė.

Registracija į seminarą elektroninio pašto adresu mokymai@gestaltoterapija.lt arba telefonu +370 698 81194 (Ingrida).


2018-05-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt