P0

Švietimas

Klaipėdos universiteto tarybai vadovaus meras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-07


Pirmadienį Klaipėdos universitete (KU) vyko jo Tarybos posėdis, kurio metu buvo renkamas šio valdymo organo pirmininkas. Taryba slaptu balsavimu vienbalsiai į šias pareigas išrinko Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską.

„Tarybos pirmininko pozicija yra labai svarbi, nes jis yra ne tik kviečiamas į įvairiausius renginius, bet kartu su rektoriumi sprendžia strateginius klausimus, atstovauja universitetui. Manau, kad šią poziciją turi užimti žmogus, kuris yra žinomas ne tik mieste, bet ir šalyje. Jei pažiūrėtumėte kitų aukštųjų mokyklų pavyzdžius, Tarybos pirmininkų vietas užima ryškios asmenybės“, – KU pranešime cituojama Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė, AB „Klaipėdos nafta“ SGD paslaugų skyriaus vadovė, kuri buvo antroji kandidatė KU Tarybos pirmininko pareigoms užimti.

Švietimo vidus

V. Grubliauskas, kreipdamasis į Tarybos narius, dėkojo už pasitikėjimą.

„Prisiimu atsakomybę ir ją suvokiu kaip didžiulį patikėjimą. Tikiu, kad artimiausiu metu dirbsime taip, tarsi susėdę vienoje valtyje ir visi vienodai irkluosime“, – kalbėjo V. Grubliauskas.

KU taryba nustato universiteto rektoriaus rinkimų viešo konkurso būdu organizavimo tvarką, renka, skiria į pareigas ir atleidžia iš jų rektorių, nustato universiteto lėšų ir turto valdymo, naudojimo ir disponavimo jais tvarką, svarsto ir tvirtina svarbiausius su tuo susijusius sprendimus, rūpinasi parama universitetui bei atlieka kitas funkcijas.

Artimiausiu metu ji turėtų paskirti naujojo rektoriaus rinkimų datą.


  2018-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt