P0

Kriminalai ir nelaimės

Viešoje vietoje švaistėsi peiliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-07


Policija praneša apie uostamiestyje peiliu sužalotus du jaunus vyrus, kurie tikrąją sužalojimo priežastį nuo pareigūnų, regis, linkę slėpti.

Sekmadienį apie 14.40 val. gautas pranešimas, kad Gedminų g. trys asmenys puola vieną asmenį su peiliais. Atvykę pareigūnai įvykio vietoje sulaikė nuo policijos bandžiusį pasprukti 1983 m. gimusį vyrą. Iš įvykio vietos į ligoninę pristatyti 1982 m. ir 1985 m. gimę vyrai.

Vyresniam vyrui ligoninėje nustatyta pjautinė kaklo žaizda, asmuo nurodė, jog jį peiliu sužalojo nepažįstami asmenys, jis gydomas reanimacijos skyriuje. 1985 m. gimęs vyras sužalotas į krūtinę. Jis irgi teigė, kad jį peiliu esą sužalojo nepažįstami asmenys, jis gydomas reanimacijos skyriuje. Pranešama, kad asmenų būklė stabili.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

 


  2018-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt