P0

Miestas

Žurnalistus pasveikino su Spaudos diena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-07


Pirmadienį, gegužės 7 d. minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ši diena dar laikoma ir profesine žurnalistų švente.

Ta proga ryte uostamiesčio žurnalistus kavos puodeliui  ir pokalbiui pakvietė Klaipėdos teismų pirmininkai ir Vyriausiojo policijos komisariato vadovai.

Žurnalistus Spaudos dienos proga pasveikino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A. Motuzas, Palmiros Mart nuotr.

Kalbėta, kaip pagerinti tarpusavio komunikaciją, kad informacija iš šių svarbų institucijų žiniasklaidos pagalba kuo operatyviau pasiektų skaitytojus, klausytojus ir žiūrovus.

Dėl to policijoje jau yra sukurtas net mini štabas –  operatyviems rezonansiniams įvykiams, koks, pvz., buvo apsaugos darbuotojo nužudymas “Akropolyje” tirti ir kartu komunikuoti, palaikant ryšį ir su socialiniais tinklais, ir su žiniasklaida. Pareigūnai pripažino, jog socialiniais tinklais sklindanti informacija padeda jų darbe, ji iškart yra analizuojama. Dėl to šiame štabe dirba ir atstovė spaudai.

Policijoje žurnalistams buvo pademonstruotas ir naujas modernus simuliatorius, kuris pareigūnams leidžia treniruotis, tobulinti savo įgūdžius kaip realiomis sąlygomis – sulaikant nusikaltėlius, vykstant susišaudymui ir kt.

O kavos skrudinimo namuose susitikę Klaipėdos regiono žiniasklaidos atstovai ir Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Arvydas Daugėla, šio teismo skyrių pirmininkai Jolanta Gailevičienė ir Zigmas Pocius, Klaipėdos apylinkės teismo pirmininkas Svajūnas Bliudsukis ir šio teismo teisėjos – Erika Tamošaitienė, Kristina Baškienė ir Danutė Žvinklytė aptarė teismų ir žiniasklaidos naujienas, bendradarbiavimo kryptis, diskutavo apie nuo liepos 1 d. įsigaliosiančius pokyčius – teismo sprendimų paskelbimo garso ir vaizdo fiksavimą.

Šios šventės proga viešosios informacijos rengėjai buvo ne tik šiltai pasveikinti bei pradžiuginti simbolinėmis dovanėlėmis – kavos namuose jiems pristatytos kavos skrudinimo ir gaminimo procedūros, degustuotos įvairių rūšių, skirtingai skrudintų pupelių kavos.

“Atviros Klaipėdos” redakcijoje pirmadienį taip pat apsilankė Seimo narys klaipėdietis Simonas Gentvilas, Jūrininkų ligoninės atstovai, pasveikinę mus profesinės dienos proga.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už sveikinimus, o mums gražiausia dovana yra augantis portalo skaitytojų ratas ir jūsų parama.


  2018-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt