P0

Verslas

“Jūratė ir Kastytis” vis dar nieko nedomina

Avatar

Martynas Vainorius
2018-05-08


Kultūros ministerijos valdomai UAB „Lietuvos kinas“ ir vėl nepavyko parduoti buvusio uostamiesčio kino teatro „Jūratė ir Kastytis“ patalpų, nors jų kaina jau buvo mažesnė nei paskelbus pirmuosius konkursus.

Palmiros Mart nuotr.

Taikos pr. 105 esantį nekilnojamąjį turtą sudaro 1 727 kv. metrų bendrojo ploto patalpos bei 1 687 kv. metrų ploto kiemo aikštelė. Iš pradžių jį bandyta parduoti nustačius pradinę 801 tūkst. eurų kainą. Dabar ji buvo nuleista iki 760 tūkst. eurų.

„Lietuvos kino“ direktoriaus generalinio direktoriaus pavaduotoja Vaida Kazlauskaitė sakė,  kad ir šį kartą nebuvo sulaukta jokio interesanto. Jos duomenimis, tai buvo trečiasis konkursas, “Atviros Klaipėdos” skaičiavimais – ketvirtasis.

Pasak V. Kazlauskaitės, kaip su šiuo turtu bus elgiamasi toliau, bus sprendžiama bendrovės vadovui grįžus iš atostogų.

Kino teatras „Jūratė ir Kastytis“ duris atvėrė apie 1977-uosius. Kino teatre veikė dvi salės ir tai buvo itin pamėgta klaipėdiečių, gyvenusių pietinėje miesto dalyje, vieta. Buvo laikai, kai teatras nė nebepajėgė aptarnauti tokio kiekio žmonių, tad veiklą planuota išplėsti.

Smūgį „Jūratei ir Kastyčiui“ sudavė „Žemaitijos“ kino teatro modernizavimas, vėliau – „Akropolyje“ įsikūręs kino teatras, tad patalpos daugiau nei dešimtmetį tiesiog nuomojamos.

Šiuo metu pagrindinė su kinu susijusi UAB „Lietuvos kinas“ veikla yra sukoncentruota Vilniuje („Ozo kino salė“) bei Palangoje (kino teatras „Naglis“). Pastarajame, veikiančiame tik sezoniškai, yra 230 žiūrovų salė, kurioje pastaraisiais metais buvo sumontuotos kino teatrinės kėdės, įrengti neįgaliesiems pritaikyti laiptai, buvo įsigytas naujas videoprojektorius ir kita rodymo technika. „Lietuvos kino“ svetainėje vis skelbiama, kad “artimiausiu metu” šį kino teatrą planuojama pilnai modernizuoti ir užtikrinti nepertraukiamą jo veiklą visus metus.


2018-05-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt