P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė vaikų telefonų vagį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-08


Klaipėdos policijos pareigūnai praneša sulaikę įtariamąjį, praėjusią savaitę apgaule pavogusį ne vieno vaiko telefoną.

Apie pirmojo telefono aparato vagystę mamą informavo paauglys sūnus, o mama parašė pareiškimą policijai. Brangaus mobiliojo pasigviešęs vyras prisistatė policijos pareigūnu ir pasiėmė ne tik jį, bet ir garso kolonėlę.

Antruoju atveju buvo apgauta ir apvogta mergaitė. Jos paprašyta duoti telefoną paskambinti, žadėta jį netrukus grąžinti, tačiau nepilnametė po žadėtų 10-15 minučių „saugos darbuotojo“, žinoma, nesulaukė.

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad vaikų telefonus pagrobė 1982 m. gimęs vyras. Jis prisipažino padaręs šiuos nusikaltimus.

Vyriškis anksčiau buvo teistas už lygiai tokias pat veikas, tačiau, kaip pasakojo komisariato tyrėjams, ilgai nebevartojo kvaišalų ir nebedarė nusikaltimų. Tik pastaruoju metu atsitikę taip, kad buvęs priverstas vėl griebtis senos “veiklos”.

Policijos pareigūnai apklausė įtariamąjį ir po apklausos išleido. Vaikų daiktai surasti lombarduose ir grąžinti savininkams.

Policija primena, kad tėvai paragintų nepilnamečius niekam neduoti jokių daiktų. Nei policijos pareigūnai, nei kiti darbuotojai neprašo vaikų ar suaugusiųjų telefonų gatvėje. Teigiama, kad ir kalbėtis su nepažįstamaisiais gatvėje nepilnamečiams yra nesaugu.


2018-05-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt