P0

Kriminalai ir nelaimės

Sumuštą keturmetę globos močiutė

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-05-08


Pirmadienį dėl smurto artimoje aplinkoje į Klaipėdos vaikų ligoninę paguldytą sumuštą keturmetę mergaitę laikinai globos močiutė.

Taip “Atvirai Klaipėdai” sakė Klaipėdos vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja Gražina Aurylienė. Jos teigimu, pirminę informaciją apie mamos sumuštą mergaitę skyriaus specialistai pirmadienį gavo iš vaikų darželio.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Mes jiems patarėme, kaip tokiais atvejais elgtis, buvo iškviesta policija, pradėtas ikiteisminis tyrimas, mergaitė buvo paguldyta į ligoninę”, – sakė vaikų teisių specialistė, pridūrusi, jog šiandien, antradienį, jos žiniomis, iš ligoninės vaiką ketinama jau išleisti.

“Apie ekspertizės išvadas mes dar nieko nežinome, tik kai specialistė važiavo kartu į ligoninę, matė ant kojyčių mėlynes”, – sakė G. Aurylienė.

Jos teigimu, šeima, kurioje auga kitą mėnesį ketverių metukų gimtadienį švęsianti mergaitė, vaikų teisių specialistams yra žinoma, jai teikiamos socialinių įgūdžių paslaugos. Tačiau mama, G. Aurylienės teigimu, alkoholiu nepiktnaudžiauja, apie ją darželis irgi atsiliepia neblogai.

“Vaiko globą laikinai, kol vyks ikiteisminis tyrimas, patikėsime močiutei”, – sakė Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja.

Policijos departamentas praneša, kad dėl daugybinių sumušimų pilve, kojose ir rankose pirmadienį į ligoninę buvo paguldyta mergytė, kurią, pirminiais duomenimis, namuose sumušė jos 1990 metais gimusi mama. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.


2018-05-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt