P0

Kriminalai ir nelaimės

Daugiabučio lange – sovietinė simbolika

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-10


Ketvirtadienį ryte Klaipėdos savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai gavo pranešimą, jog Liepojos g. 22 viename bute galimai ant lango stiklo pritvirtinta vėliava su komunistine simbolika. Nors tokie pažeidimai ir yra ne savivaldos tvarkdarių kompetencija, į pranešimą buvo sureaguota, situacija užfiksuota nuotraukose ir informacija perduota policijai.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Savivaldybės administracijos Administracinės veiklos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis patikino, kad toks atvejis  – vos antras jo praktikoje, nes, matyt, dėl tokių pažeidimų kreipiamasi iškart į policiją.

„Ar vėliava, ar plakatas tikriausiai buvo pakabinti dar trečiadienio vakarą. Apie tai pranešė namo bendrijos pirmininkas. Įeiti į butą nepavyko – durys buvo uždarytos ir niekas neįsileido. Informacija kartu su nuotraukomis perduota policijai”, – sakė M. Poimanskis.

Administracinių nusižengimo kodeksas numato, jog Nacistinės Vokietijos, SSRS ar Lietuvos SSR simbolių ir ženklų bei Vokietijos nacionalsocialistų ar SSRS komunistų partijos vadovų atvaizdų platinimas, naudojimas susirinkimuose ar kituose masiniuose renginiuose arba kitoks demonstravimas užtraukia baudą nuo 150 iki 300 eurų.


2018-05-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt