P0

Kriminalai ir nelaimės

Avarijoje Palangoje sužaloti 7 žmonės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-13


Šeštadienį prie Palangos susidūrus dviems automobiliams buvo sužaloti 7 žmonės, du iš jų – Latvijos piliečiai.

Apie 9.30 val. kelio Klaipėda – Liepoja 27-ame kilometre, Liepojos pl. – Elijos g. sankryžoje eismo įvykio metu susidūrė automobilis VW POLO ir TOYOTA AVENSIS, kurį vairavo 23 metų Latvijos pilietis.

Asociatyvi nuotr.

Nustatyta, kad 57 metų moteris, vairuodama automobilį VW POLO ir sankryžoje sukdama į kairę, nedavė kelio priešinga kryptimi tiesiai važiavusiam automobiliui TOYOTA AVENSIS ir susidūrė su juo.

Eismo įvykio metu sužaloti septyni žmonės buvo išvežti į ligoninę. Automobilio VW POLO vairuotoja bei du keleiviai – 40- metis vyras ir 44 metų moteris dėl politraumų gydomi Klaipėdos ligoninės Reanimacijos skyriuje.

Kiti du šiuo automobiliu vykę keleiviai – 22 metų mergina ir 29 metų vaikinas – nukentėjo nesunkiai, jie po apžiūros išleisti gydytis ambulatoriškai.

Automobilio TOYOTA AVENSIS vairuotojas Latvijos pilietis ir kartu su juo važiavusi aštuoniolikmetė latvė irgi atsidūrė Klaipėdos ligoninės Reanimacijos skyriuje.


  2018-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt