header / full width banner
Verslas

Klaipėdoje pranešimą skaitys Ilja Laurs

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-15


Gegužės 24-26 dienomis vyksiančio Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginio „Verslas. Golfas. Džiazas“ metu organizuojama ir nemokama verslo konferencija „ES2020: investicijos regionui ir verslui“.

Tarp gegužės 24 d. Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje pranešimus skaitysiančių pranešėjų bus ir Ilja Laurs, rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures” pirmininkas, verslininkas ir investuotojas. Jis kalbės apie lyderystę versle XXI amžiuje. 

Ilja Laurs. „Nextury Ventures“ nuotr.

Įžvalgomis apie Lietuvos ir užsienio ekonomika bei žvilgsniu į perspektyvą pasidalins Lietuvos ūkio viceministras Marius Skuodis, Gediminas Česonis, o Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento direktorius bandys nupasakoti, kaip pasikeis verslo aplinka po 2020 metų. Apie Europos Sąjungos paramą verslui prasidėjus šiam periodui pasakos Artūras Jakubavičius, VŠĮ Lietuvos inovacijų centro inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas. 

post banner

Pranešimus įvairiomis temomis taip pat skaitys VŠĮ Lietuvos verslo paramos agentūra direktorius Aurimas Pautienius, banko „Luminor” vyriausioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė ir kiti. 

Į šią nemokamą konferenciją būtina išankstinė registracija el. paštu: een@kcci.lt arba internetu www.businessgolfjazz.lt.


2018-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt