P0

Švietimas

Tiria klaipėdiečio dekano elgesį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-16


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) praneša, kad antradienį nusprendė išplėsti atliekamą tyrimą dėl Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto dekano Alvydo Klimo elgesio.

Pranešime teigiama, kad papildomai bus aiškinamasi, ar dekanas nepriiminėjo sprendimų dėl fakultete praktinio mokymo specialistu dirbusio savo sūnaus tarnybos eigos ir ar tokiais veiksmais nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus nusišalinti.

Pranešama, kas tyrimas dėl A. Klimo elgesio buvo pradėtas šių metų kovo pabaigoje. VTEK vertina aplinkybes, kai, pradėjęs eiti fakulteto dekano pareigas, jis galbūt pavėlavo pateikti privačių interesų deklaraciją.

Švietimo vidus

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Kartu akcentuojama, kad tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

 


  2018-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt