header / full width banner
Švietimas

Tiria klaipėdiečio dekano elgesį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-16


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) praneša, kad antradienį nusprendė išplėsti atliekamą tyrimą dėl Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto dekano Alvydo Klimo elgesio.

Pranešime teigiama, kad papildomai bus aiškinamasi, ar dekanas nepriiminėjo sprendimų dėl fakultete praktinio mokymo specialistu dirbusio savo sūnaus tarnybos eigos ir ar tokiais veiksmais nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus nusišalinti.

Pranešama, kas tyrimas dėl A. Klimo elgesio buvo pradėtas šių metų kovo pabaigoje. VTEK vertina aplinkybes, kai, pradėjęs eiti fakulteto dekano pareigas, jis galbūt pavėlavo pateikti privačių interesų deklaraciją.

post banner

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Kartu akcentuojama, kad tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

 


2018-05-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt