P0

Orai

Laivų paradui žada palankų orą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-17


Nors respublikos sinoptikai šią savaitę šalyje prognozuoja lietų ir škvalą, Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Judita Navašinskienė, “Atviros Klaipėdos” paprašyta pakomentuoti artėjančios vasaros pradžios šventės uostamiestyje orus, buvo kur kas optimistiškesnė.

Nors orai šiek tiek ir atvės bei pūs stiprokas šiaurys, svarbiausiąją Laivų parado dieną –  šeštadienį – lietaus nenumatoma.

Palmiros Mart nuotr.

Pasak sinoptikės, trumpalaikiai lietūs prognozuojami tik penktadienio naktį bei dieną, tačiau oro temperatūra dar laikysis gana aukšta: naktį apie 11-13, dieną – apie 18-20 laipsnių šilumos. Tiesa, penktadienio dieną numatoma dar ir perkūnija bei sustiprėjęs šiaurės – šiaurės vakarų vėjas, kuris gūsiuose gali siekti iki 15 m/s.

“Tačiau nei šeštadienį, nei sekmadienį lietaus jau neturėtų būti”, – sakė sinoptikė. Šeštadienio naktį dar pūs gana stiprus šiaurys, oro temperatūra laikysis apie 9-11, dieną – apie 17- 19 laipsnių šilumos. Tik dėl gana nemalonaus šiaurės krypčių vėjo, kuris sieks iki 7-12 m/s, būsimiems šventės dalyviams vakare patariama apsirengti visgi šilčiau.

Sekmadienį orai bus gana panašūs, kaip ir šeštadienį, tik kiek vėsesnė numatoma naktis. O štai pirmadienio dieną termometro stulpelis jau gali peršokti ir 20 laipsnių padalą, lyti kitos savaitės pradžioje irgi neturėtų.


  2018-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt