P0

Kultūra

Vėl plaukios “Muzikuojantis keltas”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-18


Šią vasarą jau dvyliktą sezoną Klaipėdoje vyks festivalis „Muzikuojantis keltas“.

Šeštadienio vakarais Kuršių mariose plaukiojančiame kelte šiemet bus surengti septyni koncertai. Pirmasis iš jų vyks birželio 16-ąją, kai pasirodymą surengs Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė.

Birželio 23-iąją koncertuos legendinės grupės „Hiperbolė“ vokalistas, gitaristas ir daugumos dainų autorius Igoris Berinas su grupe „Huge Soul“.

Liepos 7-ąją “Muzikuojančiame kelte” solistai Liudas Mikalauskas (bosas), Egidijus Bavikinas (tenoras) ir jiems pritarsiantis pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“ atliks retro stiliaus programą, atgaivinančią primirštą Lietuvos tarpukario muzikinio paveldo dalį.

Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas iš grupės “El Fuego” liepos 14 d. kelte pristatys koncertinę programą „Su meile apie meilę…”.

Atlikėjai Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius liepos 21 d. su klausytojais dalinsis naujai suskambėsiančiomis gerai žinomomis ir mylimomis roko baladėmis.

Kultūros straipsnių vidus

Liepos 28-ąją, pačiame Jūros šventės įkarštyje,  ant “Muzikuojančio kelto” denio koncertuos atlikėjas Radži. Jam pritars žavi  atlikėja Laisva (žurnalistė Donata Gutauskienė), su kuria dainininkas “Žvaigždžių duetuose” iškovojo tradicinius auksinius projekto mikrofonus ir pelnė žiūrovų simpatijas.

Į paskutinį šio sezono reisą “Muzikuojantis keltas” išplauks rugpjūčio 4-osios vakarą kartu su aktore Larisa Kalpokaite, kuri klausytojams padovanos dainų ir romansų vakarą.

Keltas išplauks 20.30 val. iš Senosios perkėlos. Plaukimo trukmė 2 val.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2018-05-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt