P0

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

9-ojo Laivų parado akimirkos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-19


Šeštadienio vakarą uosto akvatoriją pripildė muzikos ir šviesų sklidinas 9-asis Klaipėdos laivų paradas, sutraukęs minias žiūrovų į Kruizinių laivų terminalo ir Šiaurės rago krantines.

VšĮ “Klaipėdos šventės” organizuotam renginiui pradžią davė „DFDS Seaways“ kelto “Athena Seaways” sveikinimas, o užbaigė Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos padovanotas, iš Smiltynės šaudytas fejerverkas. Įspūdinga jo dalimi buvo ir  bendrovės „Towmar Baltic“ jūrinių vilkikų šokis su vandens srovėmis.

Rungtis dėl gražiausiai pasipuošusio laivo vardo šiemet užsiregistravo rekordinis skaičius – net 47 dalyviai. Anot organizatorių, šventinį vakarą ant vandens suposi daugiau nei 100 laivų.

Gražiausio, ryškiausiai papuošto laivo konkurso baigtį šiais metais taip pat lems ne tik komisijos, bet ir žiūrovų balsai. Renginio organizatoriai kviečia pasidalinti labiausiai patikusių laivų nuotraukomis jas įkeliant į socialinio tinklo „Facebook“ paskyrą „laivuparadas“ arba siųsti el. paštu kapitonas@gmail.com.

Tris gražiausiai iliuminuotus ar kitais puošybiniais elementais pasižymėjusius laivus apdovanos renginio partneriai – įspūdingus laikrodžius ir kokybišką laivo variklio alyvą įteiks UAB „Krasta Auto“, o viešbučio „Dunetton“ restoranas „Tonas“ vieno laivo įgulą pakvies išskirtinės vakarienės.


  2018-05-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt