P0

Transportas

Sekmadienį – autobusų maršrutų ir eismo pokyčiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-20


Sekmadienį, nuo 4 val., kai prasidės pasiruošimas Vilties bėgimui, iki 18.30 val. Klaipėdos centre bus draudžiamas bet koks autotransporto eismas.

Centrinės miesto dalies svečiai ir gyventojai negalės išvažiuoti iš teritorijos, apjuostos bėgimo trasa (Liepų g., Tiltų g., Galinio Pylimo g., Pilies g., Naujoji Uosto g. iki Gegužės g., Daukanto g., Trilapio g.). Visi išvažiavimai iš kiemų ir mažesnių gatvelių bus blokuojami, todėl rekomenduotina iš namų išvažiuoti ne vėliau kaip 8 val. ryto.

Dėl Vilties bėgimo bus koreguojamos ir 1A, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 25, 26, 28, 41, M5, M6, M8 autobusų maršrutų trasos.

Šiaurės kryptimi autobusai važiuos iki Senojo Turgaus, o toliau važiuos lankstu Bangų, Mokyklos, Priestočio, Šaulių gatvėmis iki Lietuvininkų aikštės ir toliau patvirtintais maršrutais.

Pietų kryptimi apvažiavimai prasidės ties Lietuvininkų aikšte, kur autobusai suks Šaulių, Priestočio, Mokyklos, Tilžės, Sausio 15-osios gatvėmis.

Pilies ir Naujojoje Uosto gatvėse nebus jokio viešojo transporto (nukreipiamas 9-asis maršrutas)

Maršruto Nr. 26 galinė/pradinė stotelė keičiama į Autobusų stoties stotelę.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-05-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt