P0

Regionas

Aptarė rajono ir universiteto bendradarbiavimo perspektyvas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-21


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad pirmą kartą čia apsilankęs laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas su rajono vadovais aptarė tolimesnį bendradarbiavimą.

Rajono savivaldybės nuotr.

Teigiama, jog ateity jis turėtų stiprėti: diskutuota apie socialinių, sveikatos, technologinių krypčių universitetinių klasių rajono gimnazijose atsiradimą, Sveikatos mokslų fakulteto studentų praktiką ir darbą po studijų Gargždų ligoninėje ir pirminės sveikatos priežiūros centre, mokslo centro vaikams ir jaunimui steigimą bei kitas bendradarbiavimo galimybes.

A. Razbadauskas tikino, kad Klaipėdos universitete ruošiami puikūs specialistai, dirbantys visame Klaipėdos regione, bei dėkojo rajono merui už paramą, kai buvo sprendžiamas universiteto likimas.

Meras Vaclovas Dačkauskas savo ruožtu patikino, kad Klaipėdos rajono savivaldybė palaikė ir visada palaikys Klaipėdos universitetą.

 


  2018-05-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt