P0

Regionas

Aptarė rajono ir universiteto bendradarbiavimo perspektyvas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-21


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad pirmą kartą čia apsilankęs laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas su rajono vadovais aptarė tolimesnį bendradarbiavimą.

Rajono savivaldybės nuotr.

Teigiama, jog ateity jis turėtų stiprėti: diskutuota apie socialinių, sveikatos, technologinių krypčių universitetinių klasių rajono gimnazijose atsiradimą, Sveikatos mokslų fakulteto studentų praktiką ir darbą po studijų Gargždų ligoninėje ir pirminės sveikatos priežiūros centre, mokslo centro vaikams ir jaunimui steigimą bei kitas bendradarbiavimo galimybes.

A. Razbadauskas tikino, kad Klaipėdos universitete ruošiami puikūs specialistai, dirbantys visame Klaipėdos regione, bei dėkojo rajono merui už paramą, kai buvo sprendžiamas universiteto likimas.

Meras Vaclovas Dačkauskas savo ruožtu patikino, kad Klaipėdos rajono savivaldybė palaikė ir visada palaikys Klaipėdos universitetą.

 


2018-05-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt