P0

Švietimas

Klaipėdos universitete – konferencija apie visuomenės gerovę XXI amžiuje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-21


Klaipėdos universiteto (KU), Socialinių mokslų fakultetas gegužės 24-25 dienomis organizuoja jau 13 tarptautinę, kasmet vykstančią mokslinę-praktinę konferenciją „Visuomenės gerovė XXI amžiuje: iššūkiai ir sprendimai“.

Plenarinio posėdžio metu savo pranešimus pristatys Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Europos studijų katedros vedėjas prof. dr. Gediminas Vitkus, “Klaipėda ID” vadovas Simas Simanauskas, svečias iš Italijos prof. dr. Alessandro Figus, KU doc. dr. Erika Župerkienė ir lekt. dr. Aleksandra Batuchina.

Švietimo vidus

Pirmą konferencijos dieną savo pranešimus skirtingose sekcijose skaitys pranešėjai iš skirtingų mokslo institucijų, šalių. Temų spektras labai įvairus – nuo verslo plėtros galimybių iki miesto visuomenei svarbių gerovės problemų.

Anot organizatorių, šių metų konferencija išskirtinė tuo, kad antra konferencijos diena skirta mokslo ir praktikos sąveikai. Bus analizuojamos galimos verslo ir KU bendradarbiavimo kryptys siekiant gyventojų gerovės kūrimo Klaipėdos regione.

Prie tokio konferencijos formato prisijungė ir Klaipėdos pramonininkų asociacija.

Antrą konferencijos dieną bus aptartos regiono gerovei svarbios logistikos, ateities gamybos ir rinkodaros temos. Savo pranešimus antrą konferencijos dieną pristatys verslo ir mokslo atstovai.

Balandį KU Socialinių mokslų fakultete jau įvyko studentų tarpdisciplininė mokslinė konferencija „Gerovės visuomenės kūrimas: patirtis ir įžvalgos“.


  2018-05-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt